X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów antybiotyk a płodność
Odpowiedz

antybiotyk a płodność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy antybiotyk brany przez męża może mieć wpływ na jego płodność, na jakość plemników

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Maryska Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mnie to interesuje, jadę na tym samym wózku. Mało tego ja też się rozchorowałam... Także ten cykl to chyba od razu można przekreślić!
    A mąż miał tempertaurę? Bo mój miał, więc sądzę, że i plemniki tego nie wytrzymały.

  • Naxa Ekspertka
    Postów: 188 62

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też borykamy się z tym problemem, mąż nie brał antybiotyku tylko Gripex w dużych ilościach, ale gorączka też wystąpiła i to prawie 39, w tym cyklu mam mieć podany Pregnyl i nie wiem czy w ogóle warto, jak myślicie? owulacja za około dwa tygodnie, bo dziś mój 3dc.

    [img][/img][url][/url][url]

    https://bellybestfriend.pl/graph/c1c39f0ba777992f5962555063f7ccec

    27.05.2013r. [*] (8tc)[/url]
  • Maryska Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ta gorączka najgorsza... najlogiczniejsze byłoby to, że skoro plemniki tworzą się 70 dni, to tyle należałoby czekać aż nasi Panowie zaczną produkować je w pełni sprawne i zdrowe... Ale to tak długo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choroba z gorączką może znacznie obniżyć jakość nasienia, tak jak i przegrzewanie jąder... chwilowo, tak jak napisała Maryska... około 70 dni

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż nie tyle miał gorączkę co podwyższoną temp 37,6 dawałam mu leki przeciwgorączkowe, i dostał antybiotyk, no nic na to nie poradzimy będziemy czekać, najgorsze jest to że czas niestety ucieka

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Maryska Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cóż nie przeskoczymy tego i jakos trzeba to oczekiwanie wytrwać, choć ciężko jest oj cieżko :(
    ja czekam na wyniki prolaktyny - byłam dziś z rana na badaniu i denerwuję się jak nie wiem co :(

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska a jak tam twoja prolaktyna

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Maryska Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja prolaktyna 27,7, przy normie do 26,72. Ale mój ginekolog się nią nie przejmuje i nie wini tej prolaktyny jako przyczyny niepowodzeń... Nie wiem co robić. To już mój drugi ginekolog. Żadnego z nich nie niepokoją moje wyniki... Mnie wręcz przeciwnie...

  • eulalijka Debiutantka
    Postów: 13 7

    Wysłany: 2 lutego 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryśka,a sprawdzali czy wystepuje u ciebie owulacja, należy 5- 7 dni przed spodziewaną miesiączką zbadać poziom progesteronu, ja bym ci to poleciła

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie przez chorobę (moją) mam ten miesiąc starania spisany na straty. W prawdzie nie brałam antybiotyku, ale inne medykamenty typu Upsarin C i Teraflu i skończyło się to tak, że nie było owulacji:( Ręce opadają!

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Maryska Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 4 lutego 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eulalijka wrote:
    maryśka,a sprawdzali czy wystepuje u ciebie owulacja, należy 5- 7 dni przed spodziewaną miesiączką zbadać poziom progesteronu, ja bym ci to poleciła

    Skok temperatury jest i testy owulacyjne wypadają pozytywnie. Lekarz twierdzi, że owulacja najprawdopodobniej jest. Jak badałam progesteron to właśnie jakieś 5-6 dni przed owulacją i wyszedł tak, że mieścił się pomiędzy normami dla fazy folikularnej i lutealnej (czyli był za wysoki dla tej pierwszej, a trochę za niski dla drugiej). Lekarz mówił, że to ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ