X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów badania wykluczają PCO, USG potwierdza
Odpowiedz

badania wykluczają PCO, USG potwierdza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 3 lipca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie z tym ze na odwrot u mnie badania pokazuja ze mam pcos a jajniki czysciutkie :)

    201510241762.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 5 lipca 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mylicie PCO i PCOS? PCO czyli obraz usg jajników policystycznych można mieć nie mając PCOS (zespołu policystycznych jajników, który wiąże się z zawirowaniami hormonalnymi) i na odwrót. Dlatego to jest takie wredne. :/

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ