Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bardzo,bardzo późna owulacja czy dziwny początek @
Odpowiedz

Bardzo,bardzo późna owulacja czy dziwny początek @

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • pistacjowa Koleżanka
  Postów: 37 12

  Wysłany: 14 marca 2017, 11:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny! Mam pytanie, może którejś z Was już się coś podobnego zdarzyło. Mój cykl zazwyczaj ma 29 dni, trochę się waha +/- 3 dni. Udało mi się kilka miesięcy wcześniej zaobserwować owulację w okolicach 17-18 dnia cyklu. Jestem aktualnie w 27 dniu cyklu, czekam na @, od kilku dni trochę kłują mnie... jajniki? Zaobserwowałam też od wczoraj intensywny, raczej wodnisty śluz. Dla mnie to nietypowe objawy przed okresem, ból był zazwyczaj rozległy i tępy, nie przypominał lekkiego kłucia, byłam rozdrażniona i było względnie sucho. Myśl o ciąży od siebie odsuwam, bo w zeszłym miesiącu odebraliśmy bardzo kiepskie wyniki nasienia i dopiero się suplementujemy dwa tygodnie. Możliwe są jakieś zaburzenia jajeczkowania do takiego stopnia? Bo właśnie o tym pomyślałam. Mogę dodać, że od 18 roku życia leczę niedoczynność tarczycy, tsh mam aktualnie poniżej 1,8, a na początku cyklu miałam robione HSG, ale to raczej nie ma wpływu.

 • m_d_f Autorytet
  Postów: 1772 765

  Wysłany: 14 marca 2017, 16:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Przed @ są bardzo różne objawy (kłucie jajnika i wodnisty śluz też do nich należą) i chyba większość pokrywa się z symptomami wczesnej ciąży, więc nie roztrząsałabym ich za bardzo :)

  Starania o drugie dziecko

  HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
  Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
  Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

  Hormony w normie
  LH:FSH poniżej 0,6 (?)
  AMH w normie (2,39 ng/ml)
  TSH w normie

  Diagnoza:
  Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
  Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

  Leczenie:
  Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
  Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
  Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
  Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ