X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów bardzo spóźniony okres
Odpowiedz

bardzo spóźniony okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Róża Ekspertka
    Postów: 198 79

    Wysłany: 26 września 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę być w ciąży. Mam dwoje dzieci z różnicą wieku mniej niż rok. Obecnie mają 2 lata i rok.
    Ostatni okres miałam 21 sierpnia. Po porodach moje okresy są nieregularne. Przeważnie wahaja się od 29-31 dni. Dwa razy zdarzyły mi się w tym roku cykle 34 i 35 dniowy. Dziś jednak mija 37 dzień cyklu. Wiem, że mojaa faza lutealna trwa 11 dni. Wiem też, że zawsze miałam późną owulacje ok 19 dnia cyklu. W zeszłym roku byłam na usg i też lekarka potwierdzala, że owu będzie w tych dniach. W tym cyklu z mężem kochałam się tylko cztery razy. Po dwóch latach wróciłam do pracy i dodatkowo zmieniłam ją na nową. Właśnie w tym cyklu zaczęłam chodzić do pracy, także wszystko się zmieniło, mój tryb życia. W związku z tym w tym miesiącu nie miałam ochoty na seks. I był tylko 6 dniu cyklu, w 8, w 14 w prezerwatywie, która nie pękła i nie zsunela się i w 28 początek bez gumy, potem mąż założył, dlugo jednak nie mógł dojsc więc jego orgazm skonczyl sie w inny sposób niż dojście we mnie. Z tego wszystkiego zmierzylam rano temperature i tak o 4:30 miala wartosc 36,6 o 6:30 - 36,7. Ucieszylo mnie to bo moje.ciaze mialy minimum 38 c i to raczej kolo 5 rano. Normalnie zawsze bylo 36,9-37,4. 36,7 to byla temperatura juz spadajca. Poszlam jednak dalej spac i wstalaam o 8:30 mierze a tu 39,5. Zamarlam. Szyjka wysoko i miękka bardzo. Nie zrobie testu bo mi psychika wysiadze. Czy jest jakies inne wytłumaczenie niż ciąża?

    Róża
    f2w3ol2a740h70ep.png
  • Daphne Przyjaciółka
    Postów: 132 35

    Wysłany: 26 września 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz czy była owulacja?
    Może przez zmianę trybu cykl się wydłuży jeszcze bardziej i teraz dopiero masz dni płodne? Temperaturą z 8:30 bym się nie sugerowała jeżeli mówisz że we wcześniejszych ciążach mierzyłaś koło 5.

  • Róża Ekspertka
    Postów: 198 79

    Wysłany: 28 września 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres zawitał u mnie wczoraj. 8 dni opóźnienia. W tym miesiącu idę z tym do lekarza.

    Róża
    f2w3ol2a740h70ep.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ