Odpowiedz

Bardzo wysoka temp!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, od dużego czasu utrzymuje mi się wysoka temperatura, mierzę pod pachą i czasem w pochwie, dziś, mierzyłam najpierw pod pachą, temp wynosiła 36, 8, później w pochwie i termometr pokazał 37,4 ! Czy tak wysoka temp jest normalna czy po prostu termometr mi szwankuję? :))

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Możliwe. ;) Jeśli będzie się utrzymywać do planowanej @, możliwe że jesteś w ciąży.

 • kasia88 Koleżanka
  Postów: 50 16

  Wysłany: 27 czerwca 2014, 20:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Z tego co mi wiadomo, to temperatura mierzona pod pachą nie jest wiarygodna. Poza tym musisz się ukierunkować gdzie mierzysz temperaturę i tego się trzymać, a nie raz tu, a raz tam. No i oczywiście chyba wiesz, że pomiarów należy dokonywać codziennie o stałej porze, najlepiej rano przed wstaniem z łóżka.

  3jgxvfxm9ld5b0qy.png
 • po-kryjomu Debiutantka
  Postów: 9 2

  Wysłany: 27 czerwca 2014, 20:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie mierzy się pod pachą do obserwacji cyklu. Takie wyniki są niemiarodajne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ