X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Bardzo wysoka temp!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, od dużego czasu utrzymuje mi się wysoka temperatura, mierzę pod pachą i czasem w pochwie, dziś, mierzyłam najpierw pod pachą, temp wynosiła 36, 8, później w pochwie i termometr pokazał 37,4 ! Czy tak wysoka temp jest normalna czy po prostu termometr mi szwankuję? :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe. ;) Jeśli będzie się utrzymywać do planowanej @, możliwe że jesteś w ciąży.

  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mi wiadomo, to temperatura mierzona pod pachą nie jest wiarygodna. Poza tym musisz się ukierunkować gdzie mierzysz temperaturę i tego się trzymać, a nie raz tu, a raz tam. No i oczywiście chyba wiesz, że pomiarów należy dokonywać codziennie o stałej porze, najlepiej rano przed wstaniem z łóżka.

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • po-kryjomu Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierzy się pod pachą do obserwacji cyklu. Takie wyniki są niemiarodajne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ