Odpowiedz

Bardzo wysoka temp!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, od dużego czasu utrzymuje mi się wysoka temperatura, mierzę pod pachą i czasem w pochwie, dziś, mierzyłam najpierw pod pachą, temp wynosiła 36, 8, później w pochwie i termometr pokazał 37,4 ! Czy tak wysoka temp jest normalna czy po prostu termometr mi szwankuję? :))

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Możliwe. ;) Jeśli będzie się utrzymywać do planowanej @, możliwe że jesteś w ciąży.

 • kasia88 Koleżanka
  Postów: 50 16

  Wysłany: 27 czerwca 2014, 20:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Z tego co mi wiadomo, to temperatura mierzona pod pachą nie jest wiarygodna. Poza tym musisz się ukierunkować gdzie mierzysz temperaturę i tego się trzymać, a nie raz tu, a raz tam. No i oczywiście chyba wiesz, że pomiarów należy dokonywać codziennie o stałej porze, najlepiej rano przed wstaniem z łóżka.

  3jgxvfxm9ld5b0qy.png
 • po-kryjomu Debiutantka
  Postów: 9 2

  Wysłany: 27 czerwca 2014, 20:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie mierzy się pod pachą do obserwacji cyklu. Takie wyniki są niemiarodajne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego