X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bezsenność - co z temperatura
Odpowiedz

Bezsenność - co z temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie, często zdarza mi się budzić w nocy ok 4-5. Nie wstaję a po kilki minutach po sportu zasypiam. Wstaje o 6,3 i wtedy tez mierze temperaturę. Czy dobrze robię? Jak wy sobie radzicie w takie noce?

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam ze czesto sie budze, a to za zimno, a to za goráco, a to glupie sny albo koty sie pruja za oknem. Poki nie wstajesz i odrazu zasypiasz mysle ze to jest ok. Ale nie jestem ekspert, moze ktos wie lepiej???

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem bo się przestawiłam odkąd zaczełam pracować na popołudnia :/
    Zasypiam o 1 czasem 2 w nocy i spie do 11 w dzien. Nie umiem sie przestawić nie mierze tempki bo za nic w swiecie sie nie obudze o 6 rano ... :/

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego ja mysle,ze dlatego moja temp wariuje..ide spac pozno gdy jest 33stopnie w pokoju..potem sie ochladza do 28 i mi zimno.budze sie w nocy po pare razy i przerwacam sie w lozku..i ciagle ta temp 36,3..

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • kolbusia Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 9 listopada 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam taki problem,że nie dosc ze chodze spac tak 1-2 to sie budze w nocy na siku.A wstaje 6-7 i mierze temp.

    suwaczek_N18yMDEzLTA4LTMxXzIwMTQtMTEtMTg=.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem, budzę się w nocy kilka razy, temperatura między rannymi wybudzeniami bardzo się u mnie różni.

  • Ona_ Koleżanka
    Postów: 82 18

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam pytanie... czy powinnam dodawac do wykresu temperature... jesli obudziłam sie dzis 2:50 a zasnelam pewnie bylo po 4 to sie przekladalam z boku na bok... a oczy jak "5 złoty" nawet nie mialy zamiaru spac.... i pozniej o 6 mierzylam temperature ale nie wiem czy jak liczyc czy zignorowac?

    👩39
    🧔‍♂️41
    👨‍👩‍👧 2017
    3.10- II
    4.10 beta 46.1
    6.10 -106.9
    9.10 -375.3
    11.10- 1085.9
    13 10- 2838.1
    16.10- 9912,7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ