Z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom - tym przyszłym i teraźniejszym - dużo dobrych, pozytywnych chwil 😊
Specjalnie dla Ciebie: aż 50% zniżki na pierwszą wizytę i badania w jednej z najlepszych Klinik!
Odbierz zniżkę
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ból owulacyjny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola lola Koleżanka

Wysłany: 18 sierpnia 2013, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, napiszcie proszę która z Was ma bóle owulacyjne? I czy chodzicie na monitoring i możecie jakoś te bóle ustosunkować do przebytej owulacji. Macie przed? Po?
    Ja juz zglupialam. W pierwsza ciążę nie miałam problemu z zajsciem, nie obserwowalam sie, po prostu udało sie za pierwszym razem :)
    Teraz od pól roku myślałam ze te bóle są bezpośrednio po owulacji, ze bol jest wynikiem draznienia otrzewnej. Teraz zastanawiam sie jednak czy owu u mnie nie jest ze dwa, trzy dni po bólu, mimo tego ze sluzu juz wtedy za bardzo nie mam.. :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 sierpnia 2013, 23:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    boli kochana wtedy jak jajeczko sie próbuje uwolnić z jajnika:)

• Pola lola Koleżanka

Wysłany: 18 sierpnia 2013, 23:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie niby nie zawsze, bo ponoć moze boleć przed owu jak sie pecherzyk powiększa. W trakcie jak pęka. Albo po owu jak płyn czy tam krew drażni otrzewna.
    Chciałabym poznać opinie dziewczyn które maja taki bol i jednocześnie maja monitoring i wiedza kiedy dokładnie jest owu.
    Bo wiadomo po objawach płodności można tylko domniemac.. :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ