X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ból piersi przed okresem
Odpowiedz

Ból piersi przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy słabnacy bol piersi przed okresem wyklucza ciąże? Do tej pory zazwyczaj 9-10 dni po owu zaczynaly mnie bolec mocno piersi a zazwyczaj 2-3 dni przed @ bol zaczynał słabnąć i przychodziła @, czy u was tez tak to wygląda??

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Marysia777 Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten ból słabnie tak delikatnie dzień przed, ale na dobre zaczyna odpuszczać w dzień miesiączki. Do tego spadek temperatury max 2 dni przed, minimum 1 dzień przed.

    Marysia777
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam dzień przed lub w dzień @ ból słabnie i piersi robią się miekkie.
    A tak to różnie zależy od cyklu czasem zaczynają boleć mnie zaraz po owulacji , a czasem z 6 dni przed okresem. Tak samo czasami bolą mnie tylko piersi , szczególnie po boku a niekiedy same sutki.
    Robiłam ostatnio badanie na prolaktyne i mam podwyższoną, czytałam ,ze to może być przyczyna.

    justi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ