X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak ciazy, brak @ stała tempka
Odpowiedz

Brak ciazy, brak @ stała tempka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie... @ spoznia sie juz 8 dni, tempka jest od kilku dni na takim samym poziomie (wykres do wgladu)
    w szpitalu wykluczyli ciaze (beta niegatywna) na usg dopochwowym wszystko ladnie, szyjka zamknieta wysoko, jajniki w normie, macica czysta.

    I co teraz? Macie jakies rady? Isc do lekarza (nie mam dostepu do gina mieszkam za granica) i prosic o wywolywanie? czy czekac samemu na @?

    Ginekolog w szpitalu stwierdzil ze mogla byc biochemiczna ciaza.

    Oczywiscie hormonow mi nie zbadali.

    Jakies rady? Bo juz zaczynam wariowac...

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 24 lipca 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może poczekaj jeszcze kilka dni, a potem jak dalej nic się nie wydarzy to rzeczywiście do lekarza po leki na wywołanie @.. ja bym pewnie tak zrobiła.
    a w szpitalu nie powiedzieli Ci co masz dalej robić? czy czekać czy nie?

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzieli ze nie wiedza czemu mam bole i czemu nie ma @... i tyle. nawet nie pytałam juz bo siły do niech nie mam.

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 24 lipca 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to rzeczywiście ręce opadają na tych lekarzy.. :/

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobny problem :( jestem po terminie@ a testy wychodzą negatywne... Też zastanawiam się czy nie iść do lekarza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj Puszku jeszcze kilka dni, a jak @ nadal nie przyjdzie to idź do lekarza skonsultuj i niech Ci najwyżej da leki na wywołanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie chce wywolywac @... raz mialam wywolywane i potem sie tak cykle rozwalily ze nigdy wiecej. niech sama przyjdzie... z tym ze u mnie chyba znowu płodne

  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze to te wakacje i moze ksiezyc :)
    wiem, wiem wymyslam, ale tez mam ten sam problem test negatywny plamienia tylko, dodam ze biore clomid i obawiam sie ciazy poza macicznej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majka to idz do lekarza. lepiej sprawdzic niz potem zalowac.

  • szpieszka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 28 lipca 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta ma całkowitą rację lepiej iść do lekarza on najlepiej powie co i jak..najgorzej to się samemu domyślać i kombinować i pytać dr googla..

    E
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak miałam, dwa tygodnie mi sie spóźniał @, testy w domu jedna kreska, beta mniej niż 0,1. wyszedł torbiel w usg pochwowym. lepiej się dokładnie przebadać żeby potem wszystko było oki :)

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 1 września 2013, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez podobny klopot u mnie wystapil, 22 dni po owulacji, testy negatyw, beta negatyw a okresu brak, zaznacze ze mam regularne cykle miej wiecej 30-33 dni, cykl 43 dni to moj record :-((( wiadomo panika co sie dzieje?!

    obstawiam cialko zolte ze przetrwalo i produkowalo dalej progesteron bo temp byly na stalym podwyz poziomie
    na pewno nie bez znaczenia byl piekielny upal i stres w pracy

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Anija Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 26 października 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już pewnie to wyjaśniłaś?,ale napiszę że miałam podobnie jak Olgenek.
    Dostałam @ potem owulacja i objawy na następną @. Niestety @ nie przyszła ,a ja miałam wszystkie objawy,które rzekomo zwiastują ciążę.
    Mieszkam za granicą i tutaj nie jest tak łatwo zrobić usg i hormony sprawdzić, nawet na hcg nie wysyłają. Postanowiłam lecieć do Polski do gina. I co się okazało? Wychodowałam dorodną cystę około 8cm. Wróciłam do uk i kuracja luteiną na wywołanie @. Przyszła po 10dniach ,a na cystę kurowałam się mieszanką ziół. Wszystko się powoli uregulowało.

    5eca86a81f4ed3d9473a14bc79e60961.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 13 listopada 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta i jak wyszło?? Dostałaś te wredną?/ U mnie jest tak samo 40 dzien cyklu i @ brak, a zawsze średnio co 29 dni.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ