X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak okresu, brak ciąży
Odpowiedz

Brak okresu, brak ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane proszę zerknijcie na mój wykres. Temperatura rośnie, okresu brak a test ciążowy negatywny :( Czy to możliwe, że zrobiłam jednak test za szybko? Radzicie iść jutro na bete czy jeszcze poczekać? Cały czas bolą mnie jajniki i podbrzusze. Ostatnie 2 tygodnie miałam bardzo stresujące i dodatkowo przez parę dni męczyło mnie przeziębienie (jadłam tabletki na ból gardła i Gripex max). Czy to możliwe żeby aż tak zmienił się cykl -z reguły miałam 28-29 dniowe cykle. Z góry dziękuje za Wasze opinie :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe że test był zrobiony za szybko, nie zawsze wychodzi w 15dpo a co dopiero w 12dpo :) dlatego jeśli temperatura będzie się utrzymywać zrób test za parę dni. A jeśli chodzi o długość cyklu to miałaś dłuższą pierwszą fazę być może przez to przeziębienie, ale czasem też tak bywa że owu jest później niż zwykle. Natomiast nie masz jeszcze takiej długiej drugiej fazy żebyś mogła się martwić gdzie jest @

    Ezia90 lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z Marta. Poza tym, jak sama piszesz zyjesz ostatnio w stresie, a to moze rowniez opoznic miesiaczke. Cykle bywaja rozne. U mnie np w tym cyklu pojawily sie plamienia juz od 21dc, a tez tak nigdy nie mam. Nic sie nie lam, a co ma byc to bedzie. Cierpliwosci! :)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję :) Jednym słowem trzeba czekać i obserwować co będzie dalej. A myślicie, żeby jutro zrobić test z krwi czy jeszcze poczekać?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możesz zrobić ale szczerze to ja bym poczekała jeszcze gdzieś do 15 dpo.Po co później się zastanawiać czy znowu nie za wcześnie.
    Wiesz ile u Cb trwa zazwyczaj faza lutealna? U mnie np 15 dni i nie widzę sensu u mnie robić wcześniej testów.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg ovu mam 10 dniową fazę lutealną. Ale faktycznie poczekam jeszcze, nie ma sensu się nakręcać. Co ma być to będzie :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia :)

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dostałam okres, tak więc kolejny cykl na straty :( ehhh może za miesiąc będzie lepiej. Dziękuję Wam za dobre słowo i pomoc :) 3mam kciuki za Was :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • sylvucha Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoś proszę może zobaczyć mój wykres ??
    Ja już z tego nic nie rozumie ...bbrak @ a testy ujemne .
    cykle 28 dni .513011fda1c22d8f1f6159924cc2be17.png[/url

    Tosia

    2 Aniołki ♡♡♡
  • trinitarianis Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już jeden temat założyłam ale napisze i tu.może wy coś poradzicie. zobaczcie mój wykres. jest tak pokręcony ze szok. zawsze regularny po 28 dni a dziś juz mija 36 i nic tylko plamienia.... były i jasnoróżowe a teraz brązowe...

    2ca260c06e7b37da3bae27f669212dc5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ