X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak okresu i ciazy co jest
Odpowiedz

Brak okresu i ciazy co jest

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mala_wawa Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 20 marca 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wyrozumiałość piesze pierwszy raz.otoz moja temperatura przed owu to 36.3 lub 36.4 owu wyznaczone mam na 23dc i od tej pory mam wyższe tempie i.cykle mam zazwyczaj 32 do 36 .bralam aromek .w 10dpo tempka skoczyla na 37.3 i tak przez 2 dni od 3 dni mam 36.8 bole @ lekkie bole piersi i jestem ogromnie senna.@jak nie ma tak nie ma a test też negatywny.kupilam jakieś na allegro ale chyba sa wadliwe bo ledwo naciagaja .mam pco .jak biorę clo co to po owu nie muszę brać dupka na wywołanie bo @sama przychodzi a teraz wzięłam luteine w 23dc bo owu zmieniło mi owu i miałam rozowe plamienie brałam to przez 7 dni.co się dzieje pierwszy raz mam takie zawirowania po clo moja 2 faza trwała 12 dni czy mam jeszcze czekać czy umówić wizytę u giną???wybaczcie ale pisze z telefonu

  • Mala_wawa Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 20 marca 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka nie spadła do lini podstawowej

  • Mala_wawa Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    08a5c0f5db4f0e39f33a73770ab3373f.png
    To mój wykres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 07:08

  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na test może być za wcześnie, jeśli temp. nie spadnie do podstawowej jest nadzieja :) a różowe plamienia mogły być implantacyjne. Jeżeli nie masz więcej dolegliwości ani plamienia to ja bym powtórzyła test, a jak dalej negatywny i @ brak to do gina.
    Rozumiem z tego co napisałaś wyżej, że termin spodziewane @ już minął?

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, dopiero zobaczyłam wykres ;). Ja bym poczekałatwo jeszcze ze 2 dni. Jak nie zacznie spadać temp. to wygląda to obiecująco. Najważniejsze, że nie spadła do podstawowej. Mi temp przed @ spada gdzieś tak że 3-4 dni, ale to nic nie świadczy, u każdego jest indywidualnie.

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • Mala_wawa Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odzew.j7z kiedys raz mierzylam temp spadła i w tym samym dniu dostałam @ .juz mam jedno dziecko ale w tedy było inaczej bo brałam więcej leków i nie mierzylam temki a zorientowalam się dopiero 11 dni po terminie.ovu wyznaczyli mi termin na wczoraj .ja zawsze muszę kupić jakieś g..... na allegro a te są jakieś dziwne ledwo co test nadciąga w jednym musiałam wymznac żeby okienko się znaczyło ehh ....myslicie ze ten wykres coś znaczy???ciekawi mnie czemu tempka na dwa dni poszła w górę niby napisane że do 10 dpo jak pójdzie w górę to też może oznaczać implantacje ale sie nie znam.nie mam nadzieję ale jakby była ciaza to bym skakała do góry bo bardzo chcem drugie dziecko.

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie lepiej kupić test w aptece???

    póki nie ma @ szanse są :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Mala_wawa Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 22 marca 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę tak musiała zrobić dzieki.

  • nikola232 Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz już miałam taki żółty-mleczny. Kochałam się z partnerem w piątek w nocy wytrysk nastąpił na mój brzuch i partner przeniósł od razu spermę na palcach do pochwy. czy jest możliwe zapłodnienie? Pozdrawiam

    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 22 marca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola, nie bardzo rozumiem po co takie "akrobacje", kiedy się stara o dziecko... Ale odpowiadając na pytanie, jeśli sperma dostała się do pochwy, to tak jest możliwe poczęcie.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ