X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak okresu i jednorazowe brązowe plamienie 6 dni po współżyciu
Odpowiedz

Brak okresu i jednorazowe brązowe plamienie 6 dni po współżyciu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miss90 Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, że ktoś mi poradzi. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 10 kwietnia. W nocy z 24/25 lipca współżyłam. Nad ranem 31 lipca miałam jednorazowe brązowe plamienie, nie wielka ilość, potem już tylko kremowe upławy. Czy jest możliwość że to plamienie było plamieniem implatancyjnym? Kiedy mogę zrobić test ciążowy żeby był wiarygodny skoro nie miałam w ostatnich miesiącach okresu?
    Ps. tak wiem idę niedługo do ginekologa z tym ale chciałam się tutaj też poradzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniej więcej 2 tygodnie od stosunku możesz zrobić test :)

  • miss90 Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Mniej więcej 2 tygodnie od stosunku możesz zrobić test :)
    2 tygodnie? oj to ja chyba zwariuje do tego czasu hihi
    A myślisz że ciąża w ogóle jest możliwa, mimo braku okresu od kwietnia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że możliwa, nigdy nie wiadomo co się tam w srodku dzieje :)

  • miss90 Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Pewnie, że możliwa, nigdy nie wiadomo co się tam w srodku dzieje :)
    No nic to muszę trochę poczekać bo pewnie pójście do ginekologa teraz jest też złym pomysłem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najpierw bym zrobiła test, potem ginekolog, jesli to nie ciaza, to powinien ci coś dać na wywołanie okresu :)

  • miss90 Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze że od paru dni wszystkie zapachy są mocniejsze i prawie wszystko mi śmierdzi oraz wczoraj wieczorem miałam mdłości które trwają do teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zrob test już jutro rano

  • miss90 Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze kupić dopiero jakiś test jutro.
    nie wiem co jest czy jakoś sobie to wywołuje teraz ale normalnie chodze do wc 3/4 razy dziennie a tu już chyba 6 razy a jest tylko tylko 20:45 i napewno nie pije więcej niź zwykle.

  • miss90 Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalej mi niedobrze, do tego dostałam lekkiej gorączki i czuję jakby taki ciągnący ból pod pępkiem. a przed chwilą nudności przekształciły się w wymioty. albo to grypa żołądkowa albo jestem w ciąży. nawet nie mam jak pojechać do sklepu tak mnie męczy.

  • miss90 Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimo tego że dalej jest mi niedobrze, wymiotuje, wrażliwa na zapachy, ciągle chodze sikać, mam ciągnące bóle w podbrzuszu i czasem mnie zakłuje po bokach, zrobiłam właśnie test i jest negatywny.

  • agnese Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie przez te nerwy wszystkie te objawy

    Agnes
  • miss90 Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie tak

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ