X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów brak owulacja? wykres zupełnie odwrócony
Odpowiedz

brak owulacja? wykres zupełnie odwrócony

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natkazpietruszki Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez kilkanaście miesięcy nie miesiączkowałam. W końcu dostałam @ samoistnie i postanowiłam mierzyć temperaturę. Jeszcze nie skończyłam cyklu ale przyznam,że obecny wykres bardzo mnie martwi. Jako, że jestem świeżak nie wiem co ten wykres może znaczyć bo książkowy z pewnością on nie jest. Dodatkowo temperatura z ostatnich dni jest dla mnie zupełnie nienormalna. 15 dnia cyklu byłam pewna, że mam owulacje (kłócie jajników, śluz rozciągliwy) ale nic tego nie potwierdza. Jakby ktoś mógł zerknąć na mój wykres to byłabym wdzięczna.
    Ps. dodam, że badania hormonalne w 3 dniu cyklu książkowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 05:21

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odp masz pod wykresem ;)

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ