Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów brak owulacja? wykres zupełnie odwrócony
Odpowiedz

brak owulacja? wykres zupełnie odwrócony

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • natkazpietruszki Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 21 sierpnia 2014, 05:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Przez kilkanaście miesięcy nie miesiączkowałam. W końcu dostałam @ samoistnie i postanowiłam mierzyć temperaturę. Jeszcze nie skończyłam cyklu ale przyznam,że obecny wykres bardzo mnie martwi. Jako, że jestem świeżak nie wiem co ten wykres może znaczyć bo książkowy z pewnością on nie jest. Dodatkowo temperatura z ostatnich dni jest dla mnie zupełnie nienormalna. 15 dnia cyklu byłam pewna, że mam owulacje (kłócie jajników, śluz rozciągliwy) ale nic tego nie potwierdza. Jakby ktoś mógł zerknąć na mój wykres to byłabym wdzięczna.
  Ps. dodam, że badania hormonalne w 3 dniu cyklu książkowe.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 05:21

 • surreal95 Przyjaciółka
  Postów: 195 40

  Wysłany: 21 sierpnia 2014, 07:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  odp masz pod wykresem ;)

  SYNEK! <3

  gannflw1hmy15hvi.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego