Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów brak owulacja? wykres zupełnie odwrócony
Odpowiedz

brak owulacja? wykres zupełnie odwrócony

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natkazpietruszki Nowa

Wysłany: 21 sierpnia 2014, 05:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez kilkanaście miesięcy nie miesiączkowałam. W końcu dostałam @ samoistnie i postanowiłam mierzyć temperaturę. Jeszcze nie skończyłam cyklu ale przyznam,że obecny wykres bardzo mnie martwi. Jako, że jestem świeżak nie wiem co ten wykres może znaczyć bo książkowy z pewnością on nie jest. Dodatkowo temperatura z ostatnich dni jest dla mnie zupełnie nienormalna. 15 dnia cyklu byłam pewna, że mam owulacje (kłócie jajników, śluz rozciągliwy) ale nic tego nie potwierdza. Jakby ktoś mógł zerknąć na mój wykres to byłabym wdzięczna.
    Ps. dodam, że badania hormonalne w 3 dniu cyklu książkowe.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 05:21

• surreal95 Przyjaciółka

Wysłany: 21 sierpnia 2014, 07:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    odp masz pod wykresem ;)

SYNEK! <3

gannflw1hmy15hvi.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ