Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ciąża a spadek temperatury
Odpowiedz

Ciąża a spadek temperatury

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest możliwe, żeby pomimo dzisiejszego spadku temperatury ten cykl zakończył się ciążą? Cały wykres był ok. tylko dzisiaj zanotowalam spadek temperatury.Być może to było wychłodzenie bo obudziłam się zupełnie odkryta. Zrobiłam test ale jest jeszcze przed terminem @ więc na razie nie martwię się negatywnym wynikiem. Proszę o poradę. Może któraś z Was tak miała?

• kashanka Debiutantka

Wysłany: 1 września 2016, 16:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie z tym ze u mnie juz jest 2 dni po terminie @ temperatura spadla a objawow na @ nie mam... Popoludniu temp mialam powyzej 37 czyli podobnie jak przez ostatnie kilka dni... Juz nie wiem co mam myslec organizm chyba nie moze sie zdecydowac ...

• kashanka Debiutantka

Wysłany: 1 września 2016, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli do jutra nie przyjdzie @ zrobie ponownie test ale martwi mnie to ze faza lutealna w poprzednich cyklach wynosila po 12 dni czasem 11 a tu juz 14 dzien. Myslalam ze na weekend bede miec spokoj z @ taka ladna pogoda a tu zonk bedzie ... Ehh szkoda

edka85 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego