Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ciąża a spadek temperatury
Odpowiedz

Ciąża a spadek temperatury

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest możliwe, żeby pomimo dzisiejszego spadku temperatury ten cykl zakończył się ciążą? Cały wykres był ok. tylko dzisiaj zanotowalam spadek temperatury.Być może to było wychłodzenie bo obudziłam się zupełnie odkryta. Zrobiłam test ale jest jeszcze przed terminem @ więc na razie nie martwię się negatywnym wynikiem. Proszę o poradę. Może któraś z Was tak miała?

• kashanka Debiutantka

Wysłany: 1 września 2016, 16:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie z tym ze u mnie juz jest 2 dni po terminie @ temperatura spadla a objawow na @ nie mam... Popoludniu temp mialam powyzej 37 czyli podobnie jak przez ostatnie kilka dni... Juz nie wiem co mam myslec organizm chyba nie moze sie zdecydowac ...

• kashanka Debiutantka

Wysłany: 1 września 2016, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli do jutra nie przyjdzie @ zrobie ponownie test ale martwi mnie to ze faza lutealna w poprzednich cyklach wynosila po 12 dni czasem 11 a tu juz 14 dzien. Myslalam ze na weekend bede miec spokoj z @ taka ladna pogoda a tu zonk bedzie ... Ehh szkoda

edka85 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ