Forum Temperatury, wykresy, płodność ciąza? choroba?
Odpowiedz

ciąza? choroba?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mamunia2 Nowa

Wysłany: 17 stycznia, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy udostepniam wam moj wykres, bo sama juz nie wiem co myślec.. sa na nim wszystkie notatki i obserwcje..dzis linia krwi w przezroczystym sluzie i lekkie zabarwienie na rozowo myslalam ze miesiaczka ale do teraz cisza..wczoraj plodny sluz i bardzo mokro...moze jakies zaburzenia? dodam ze jestem mama 2 chlopców poczetych w owulacje..pierwszy raz mam taki wykres..wczoraj mialam termin @..od porodu tj 23.06 cykle regularnie co 30 dni..to pierwszy zaburzony

jak moge dodac wykres?

https://ovufriend.pl/wykres,0dd6bad1c35c40e64621b703ad341615.html

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia, 21:58

• bezsilna Przyjaciółka

Wysłany: 18 stycznia, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawdopodobnie masz to szczęście i jesteś w ciąży ;) Kup test i daj relację na bieżąco ;)

5 nieudanych IUI

Obecnie in vitro
    GAMETA GDYNIA

niskie parametry nasienia
    niedoczynność tarczycy
    AMH 3.35
  • Marzenia Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia2 wrote:
    Mamy udostepniam wam moj wykres, bo sama juz nie wiem co myślec.. sa na nim wszystkie notatki i obserwcje..dzis linia krwi w przezroczystym sluzie i lekkie zabarwienie na rozowo myslalam ze miesiaczka ale do teraz cisza..wczoraj plodny sluz i bardzo mokro...moze jakies zaburzenia? dodam ze jestem mama 2 chlopców poczetych w owulacje..pierwszy raz mam taki wykres..wczoraj mialam termin @..od porodu tj 23.06 cykle regularnie co 30 dni..to pierwszy zaburzony

jak moge dodac wykres?

https://ovufriend.pl/wykres,0dd6bad1c35c40e64621b703ad341615.html

Być może to plamienie to implantacja,a skoro już po [email protected] możesz zrobić test.Noi śluz płodny bywa też na początku ciąży.Ostatnie❤były 4 dni przed owu,rozumiem,że dziewczynkę planujecie skoro masz już 2 synków😉Trzymam kciuki,daj znać koniecznie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia, 13:38

"Podążaj za marzeniami, one znajdą drogę".

08.06.2009-wyczekany synek :)
    Od 2016 roku seks bez zabezpieczeń
    Konkretne starania od 09.2019
    Ona 38 lat:
    12.2015-łyżeczkowanie macicy
    AMH 1,09 (10.2020)
    TSH-1,669/ATG-<15/ATPO-47/FSH-6,99/LH-2,47/Progesteron-15,3/PRL-13,9/Estradiol-61/wit B12-314/Homocysteina-10,46/witD-24,70/
    Krzywa glukozy:88-95-71
    Insulina: na czczo 4,80 po 2 godz. 7,20
    Do zrobienia:
    -badanie drożności jajowodów

On 39 lat:
    07.2019-wyniki nasienia w normie
    orzechy brazylijskie

Foliany, magnez+B6, wit C 2000mg, olej z wiesiołka do owu, potem tran. Ananas po owu
  • Eja89 Koleżanka

Wysłany: 24 stycznia, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie spóźnia mi się tydzień @ i jeśli owulacja była późno bo 22 dnia cyklu to kiedy wyjdzie mi pozytywny test ciążowy, minęło dopiero 2 tygodnie. Pomóżcie proszę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.