X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

ciąza? choroba?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mamunia2 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy udostepniam wam moj wykres, bo sama juz nie wiem co myślec.. sa na nim wszystkie notatki i obserwcje..dzis linia krwi w przezroczystym sluzie i lekkie zabarwienie na rozowo myslalam ze miesiaczka ale do teraz cisza..wczoraj plodny sluz i bardzo mokro...moze jakies zaburzenia? dodam ze jestem mama 2 chlopców poczetych w owulacje..pierwszy raz mam taki wykres..wczoraj mialam termin @..od porodu tj 23.06 cykle regularnie co 30 dni..to pierwszy zaburzony

    jak moge dodac wykres?

    https://ovufriend.pl/wykres,0dd6bad1c35c40e64621b703ad341615.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2020, 21:58

  • bezsilna Autorytet
    Postów: 1228 2897

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawdopodobnie masz to szczęście i jesteś w ciąży ;) Kup test i daj relację na bieżąco ;)

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia2 wrote:
    Mamy udostepniam wam moj wykres, bo sama juz nie wiem co myślec.. sa na nim wszystkie notatki i obserwcje..dzis linia krwi w przezroczystym sluzie i lekkie zabarwienie na rozowo myslalam ze miesiaczka ale do teraz cisza..wczoraj plodny sluz i bardzo mokro...moze jakies zaburzenia? dodam ze jestem mama 2 chlopców poczetych w owulacje..pierwszy raz mam taki wykres..wczoraj mialam termin @..od porodu tj 23.06 cykle regularnie co 30 dni..to pierwszy zaburzony

    jak moge dodac wykres?

    https://ovufriend.pl/wykres,0dd6bad1c35c40e64621b703ad341615.html

    Być może to plamienie to implantacja,a skoro już po terminie@to możesz zrobić test.Noi śluz płodny bywa też na początku ciąży.Ostatnie❤były 4 dni przed owu,rozumiem,że dziewczynkę planujecie skoro masz już 2 synków😉Trzymam kciuki,daj znać koniecznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2020, 13:38

  • Eja89 Koleżanka
    Postów: 60 9

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie spóźnia mi się tydzień @ i jeśli owulacja była późno bo 22 dnia cyklu to kiedy wyjdzie mi pozytywny test ciążowy, minęło dopiero 2 tygodnie. Pomóżcie proszę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ