Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów ciaza po porodzie martwego dziecka
Odpowiedz

ciaza po porodzie martwego dziecka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ruda1985 Przyjaciółka

Wysłany: 31 lipca 2016, 16:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Mam do Was pytanie. 15.06 urodziłam martwe dzieciątko w 18tc. Okazało się że jestem genetycznie obciążona trombofilia. Po urodzeniu miałam zabieg lyzeczkowania. Teraz 20.07 dostałam okres. Trwał normalnie 5 dni ale był inny. Tzn taka czysta krew bez śladu nabłonka. 25.07 byłam na wizycie u gina i powiedział że wszystko się ładnie zagoilo, endo cieniutkie i w macicy widać jeszcze jakieś płyny ale to nic złego skoro dzień wcześniej skończyłam @. Dzień po wizycie u gina zaczęłam plamic na brązowo i trwa to po teraz a mam 11dc. :( była któraś z Was w podobnej sytuacji?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2016, 16:06

Ruda1985
    08.04.2011 moje największe szczęścia. Bliźniaki - chłopcy
    [*] 15.06.2016 Mój Aniołek - córeczka Alicja 18tc
  • Maciejowa Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo współczuję nieprzyjemnych przeżyć:( Wydaje mi się, że po takich wydarzeniach plamienie/lekkie krwawienie może się zdarzyć. Może najlepiej byłoby zadzwonić do ginekologa?

Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • ruda1985 Przyjaciółka

Wysłany: 9 sierpnia 2016, 04:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Maciejowa. Już ustały wszystkie dolegliwości. Byłam u ginekologa i wszystko jest ok. :) dziękuję

Ruda1985
    08.04.2011 moje największe szczęścia. Bliźniaki - chłopcy
    [*] 15.06.2016 Mój Aniołek - córeczka Alicja 18tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego