X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Clearblue - cyrfowy test owulacji
Odpowiedz

Clearblue - cyrfowy test owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja uzywam i jestem bardzo zadowolona...a ty kupilas juz czy sie dopiero zastanawiasz?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CDsQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.clearblue.com%2Fpl%2Fpdfs%2Fclearblue-digital-ovulation-test-pdf.php&ei=_GKhU5eUFYXB7Abf6YGoDw&usg=AFQjCNFr6UqaGmTcNTyRkO4hJmdA1ghMOA&sig2=y3X8EN0D4r-k4LD6JH6D5w&bvm=bv.69137298,d.ZGU - zasada działania w pdf :)

    Miałam na nie chrapkę, ale cena zwaliła mnie z nóg. Znalazłam 10 szt. w pudełku w cenie ok. 150zł. 20 szt. to koszt ok. 250zł :( Mam na myśli te testy, które pokazują uśmiechniętą buźkę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 12:06

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa... Ja mam monitor, ale czytalam ze laseczki uzywaja testow i tez sa zadowolone, bo to dobra firma wiec powinny byc tez dobre

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • lussy Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm myslalam ze tylko ciazowe takie maja. Pamietam jak kiedys szukalam takiego monitora elektronicznego. Takie cudo wyposazone jest w koncowke do mierzenia temp. Ma duzo pamieci. Po skonczonym cyklu wszystko mozesz wrzucic sobie do kompa lub wydrukowac. Pokazuje w jakiej fazie cyklu jestes. Rowniez jak komus zalezy na plci dzidziusia pokazuje jaki jest najlepszy czas na wspolzycie. Pamietam ze ceny byly wtedy zroznicowane od 800 zl do 1600(za taki mega wypasiony) a myslalyscie o Afrodycie? Takie szkielko na sline. Koszt okolo 80 zl. Ja kupuje te zwykle z allegro i ne narzekam Pozdrawiam kochane ;)

    Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

    hvr5rsu.png

    ovufrien
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam clear blue fertility monitor, do niego kupuje sie 20 testow, jezeli macie cykle w miare reg, nie powinnyscie zuzyc wiecej niz 10 testow na miesiac...1 miesiac jest najtrudniejszy bo moze nie wylapac owu bo monitor zapoznaje sie zosoba, ale mi np wylapalo, ale...co jest dobre i lepsze niz te tanie testy, ze jezeli nie wylapie przy 3 kolejnych mieszkach tzn ze jest prawdziwy problem z owu i trzeba z tym isc do gina...ten monitor jest bardziej wrazliwy niz te tanie testy i jak nie pokazuje 3 kresek tozn ze faktycznie do owu nie doszlo...moze sie zdazyc ze bedzie pokazywal tylko 2... Wtedy ozywiscie pokazuje dni plodne i trzeba probowac itd ...ale tez mozna zajsc...bo jest mozliwe ze poziom hormonow jest niski....zaczyna sie testwac od dc 6/7 potem przez kilka dni pokazuje 1 kreske, potem zaczyna pokazywac 2 dni plodne a potem 3 kreski i to jest owulacja i juz po 1 dniu kiedy pokaze 3 kreski mozna przestac testowac, bo monitor jest automatycznie ustawiony na pokazanie 2 dnia z 3 kreskami...takze monitor pokazuje codziennie ktory to dzien cyklu i kiedy powinna byc miesiaczka...nie mierzy zadnej temp...trzeba siknac codziennie rano mniej wiecej o tej samej porze ( granica 3 godzin chyba) , jak macie jeszcze jakies pytania chetnie odpowiem...owszem jest drogi...ale uwazam ze jet najlepszy...ja go kupilam w UK i tutaj ma doskonala opinie, babki zachodza przy 1 miesiacu uzywania, sciskam

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 30 września 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy która z Was ma jeszcze jakies doświadczenia z testami owulacyjnymi Clear Blue? ja własnie zamówiłam, cena jest powalajaca :/ przy zwykłych testach miałam problem z rozróznianiem stopnia wybarwienia pasków, tu po prostu pojawia się buźka gdy jest szczyt, datego się na nie zdecydowałam... ale czy rzeczywiście to tak działa? czy ktoras z Was stosowala te testy razem z monitoringiem owulacji?

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 1 października 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cati wrote:
    Ja kupilam ten w ktorym pisze w ktorym tygodniu sie jest , ale powiem szczerze ze zostawie go jak te plytkowe dadza mi taki wynik jasnego paska :) bo on jest duzo czuszly ;)
    mowisz o tescie ciązowym :-)

    tenz clearblue ciązowy chyba tez ma czułośc 25jedn. - jak wiekszossc. Tyle że pokazuje ktory to tydzień ciązy


    edit

    testy już mam. To są te "zmodfikowane" clearblue digital duo hormon - wykrywają stęzenie i wzrost dwóch hormonów - estrogenu i LH. Dzis rano zrobiłam pierwszy. Przez kolejne dni będę testować dalej. Gdyby ktoraś z Was potrzebwała opinii na ich temat to po skonczonym cyklu chętnie podziele się wrażeniami



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 13:28

  • zamira Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 28 września 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a gdzie je można w Polsce kupić?

  • zamira Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 28 września 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie może gdzie w Polsce?

  • Anna Dominika Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 września 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny!!Jestem tu nowa i dopiero dzisiaj zakupilam monitor plodnosci Clearblue razem z paskami i teraz moje pytanko JAK TO DZIALA???ma moze ktoras instrukck
    je obslugi lub sama uzywa??bo ja mam instrukcje w jezyku francuskim i nie wiele z tego rozumiem pomozcie plisssss.

    Anna Dominika
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ