Odpowiedz

Co mam wpisać?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dusia89 Ekspertka

Wysłany: 9 października 2017, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam nadzieję , że ktoś mi odpowie.
    Jaki śluz mam zaznaczyć na wykresie jeśli zaobserwowałam mleczny rozciągliwy śluz?

wnidmg7y3r7e3nug.png

ex2b8u699a8qowv6.png

26.01.2018 - 6,91 cm szczęścia
  • kasza Autorytet

Wysłany: 9 października 2017, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepki albo kremowy albo wcale :) na pewno nie jest to śluz płodny więc myślę że możesz pominąć bo nie zaburzy to interpretacji wykresu :)

Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Nadzieja91 Koleżanka

Wysłany: 29 października 2017, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też mam pytanie. Zmiana czasu była i teraz mam dylemat, którą temp. wpisać na wykres. Zmierzyłam o 5:30 nowego czasu i o 7:00 nowego czasu. Według starego czasu mierzyłam temperaturę około 6:30 i co teraz? :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 października 2017, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tą z 5:30 wg mnie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego