X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

co mi dolega??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 19 października 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Dziewczyny możecie spojrzeć na mój wykres?
    Po okresie test owu wyszedł dodatni, potwierdzał to śluz i w ogóle, więc myślę owulacja, a tu jakieś 2 dni po przychodzi najpierw krwawienie które przechodzi w krew ze skrzepami a do tego wysoka temperatura :( w czwartek ide dopiero do lekarza :( jak myślicie co mi jest??

    f5ecd9684bd75989dda38cd56c7dd920.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2014, 14:40

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 19 października 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wyglądała Twoja miesiączka, tzn. ta od której zaczęłaś cykl? W sumie ten test owulacyjny trochę za wcześnie wyszedł pozytywny - poziom lh nie powinien osiągnąć takiego poziomu tak szybko po okresie. Nie chcę zgadywać, co Ci może być, ale dobrze że idziesz do lekarza, mam nadzieję że zaufanego...

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 19 października 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie najlepsze jest to, że ta miesiączka była taka sama jak ta teraz, no może trochę mniej skrzepów... a lekarz czy zaufany? powiedzmy, że lepszy od wszystkich innych do których chodziłam dotychczas, zna moją historię, mam nadzieję, że coś poradzi... póki co ponawiam pytanie ...

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 19 października 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie biorę :(
    a do lekarza pójdę z wykresem

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 23 października 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Jestem świeżo po wizycie u gin...
    cykle bezowulacyjne :( pęcherzyki rosną, ale nie pękają
    od następnego cyklu stymulacja hormonami ... zobaczymy co będzie się działo...
    pozdrawiam

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ