X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co sadzicie o moim wykresie
Odpowiedz

Co sadzicie o moim wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak oglądam wasze wykresiki i sama już nie wiem. U mnie ta temperatura wszędzie jakaś taka prawie sama. Co myślicie?? Z góry dziękuję za odp


    bcc83e43925657c8b6bbe02e638340c3.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 10:52

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem mierzysz za późno (9:00 - 11:00). Powinno się mierzyć codziennie o stałej porze i maksymalnie do godz. 7:00, wtedy jest najbardziej miarodajna. Cieżko coś wywnioskowac z Twojego wykresu.

    czarna_ma lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę przeważnie o 8:30 i jakoś ten wykres wygląda ale też są dziwne spadki i skoki

    czarna_ma lubi tę wiadomość

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no, jesli mierzysz w miare o poranku i o stałej porze codzienie (+/- 1h) to myślę że wykres będzie ok, ale mierzenie codziennie o innej porze i wieczorami nie ma sensu, wieczorem temperatura zazwyczaj jest wyższa niz rano.. choc ja z ciekawosci czasem mierze przed snem (ok. 22) i jest niższa niz rano ale nie biore pod uwagę tego pomiaru, mierzę z ciekawości :P

    czarna_ma lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim bądź razie będę mierzyć wcześniej ;), Dzięki dziewczyny nie wiedziałam, ze trzeba tak wcześnie myślałam ze 9:00 to taka w miare godzina, wiem ze może to śmiesznie brzmi ze nie wiem,ale do tej pory wcześniej nie mierzyłam temperatury i tez zaszłam w ciąże,ale poroniłam w 10tyg wiec teraz chciałam poznać swoje ciało dokładnie ;) Dziękuje za odpowiedz :)

  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaję, że możesz mierzyć o tej 9 ale wtedy codziennie tak samo. A w wieczornych albo późniejszych godzinach to raczej nie ma sensu mierzyć tak jak Aleksia wspomniała, no chyba, że dla własnej wiadomości. Powodzenia kochana, ja jestem na początku drogi dopiero i też wszystkiego się uczę :-)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie tzreba mierzyc temperatury zeby zajsc w zciąże... kiedys kobiety radziły sobie bez tej wiedzy :) ale na pewno obserwowanie swojego cyklu jest przydatne :) mi pomaga bo ja mam nieregularne cykle i przynajmniej wiem teraz czy i kiedy mam owulacje :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta racja! :-) Ja mierzę, żeby poznać swój cykl i ciało bo nigdy nie mierzyłam, a jeśli uda mi się zajść w ciążę to później ta wiedza i wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych również się przyda np. jako wspomaganie w antykoncepcji.

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancymonku również powodzenia, myślę ze kolejny cykl juz będę dokładnie mierzyć o danej porze ;) Aleksia i tak właśnie robię;)poznaje lepiej swój cykl o swoje ciało ;)

  • khalan Przyjaciółka
    Postów: 111 54

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic nie można z Twojego wykresu wywnioskować. Bez sensu robić pomiary o tak różnych porach...
    Lepiej w ogóle tego nie robić bo jaki to sens???
    1. Temperaturę powinno się mierzyć do maks. 8 godziny ( tu na forum tego nie przeczytacie ale jak kto się zagłebił w temat to wie)
    2. Tylko wtedy wykres będzie miał sens.
    3. Wieczorne mierzenie to żadna informacja, do niczego się nie nadaje.
    Poczytaj troche o metodzie , dowiesz się więcej.
    Powodzenia!

    Domili lubi tę wiadomość

    Khalan
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    bedzie cos z tego??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 11:02

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra dziewczyny będę od nowego cyklu stosować wasze metody ;)wiem,ze tym razem nie mogę liczyć na cud, ze się znowu uda ...ale dziękuje za komentarze ;)

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    No dobra dziewczyny będę od nowego cyklu stosować wasze metody ;)wiem,ze tym razem nie mogę liczyć na cud, ze się znowu uda ...ale dziękuje za komentarze ;)

    to że nie mierzysz albo źle mierzysz tempke nie ma wpływu na Twój cykl wiec nie zakładaj z góry że nic z tego w tym cyklu :) a może jednak się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 13:00

    czarna_ma lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciała poczuć to poraz Kolejny,i mam bóle podbrzusza i jajników,i wodnisty śluz, ale mam wrażenie ze wszystko źle mi idzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 16:00

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 8 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mierzona temperatura fakt mierzona jeszcze tak samo w tym cyklu i utrzymuje się narazie na 36,7 ;) miałam przed poronieniem bardzo nieregularne miesiączki bo czasami nie miałam nawet 4miesiace i tak naprawdę nie wiem teraz czy cykl się przestawi na 28 cykl czy zas mogą być niespodzianki.

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Dziewczyny mierzona temperatura fakt mierzona jeszcze tak samo w tym cyklu i utrzymuje się narazie na 36,7 ;) miałam przed poronieniem bardzo nieregularne miesiączki bo czasami nie miałam nawet 4miesiace i tak naprawdę nie wiem teraz czy cykl się przestawi na 28 cykl czy zas mogą być niespodzianki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ