Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co się dzieje? kiedy ta owulka?
Odpowiedz

Co się dzieje? kiedy ta owulka?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Marribell Autorytet
  Postów: 569 819

  Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej Kochane! Proszę o pomocną radę...Od miesiąca biorę Eutyrox 25 na tarczycę. Wcześniej miałam problemy z @ tzn raz było wszystko jak w zegarku, innym razem totalny bałagan w cyklu. Obecnie prowadzę bardzo wnikliwą swoją obserwację i :
  1. Temperatura lekko rośnie jednego dnia, następnego spada
  2. Rano szyjka jest bardzo wysoko, nie mogę określić jej poziomu otwarcia ani twardości, wieczorem znowu jest tak nisko, że wyczuwam ją na wysokości pół palca.
  3. (w nawiązaniu do poprzedniego punktu) gdy badam szyjkę w tym dziwnie niskim położeniu po chwili jakby się wydłuża i jest o wiele wyżej mimo, że nie zmieniam pozycji w jakiej ją badam.
  4. Rano nie badam śluzu bo zwykle jest serduszkowanie więc nie ma to sensu ale wieczorem śluz wygląda jak białko jaja ale w formie bardziej strzępków, takich skrzepów w kolorze przeźroczystym

  Co u licha? Cykle mam różnie ale oscylują między 29-33 dniami.
  Tasty owu robię codziennie i wpisuję na wykres,że są negatywne ale jak teraz na nie patrze, to jedne są bardziej wybarwione (te które robiłam wcześniej) dziś natomiast druga kreska ledwie widoczna, bardzo blada...Nie wiem, co z tą owulacją?
  Mój wykresik:
  https://ovufriend.pl/graph/567028f57563c55286db0008df7d00be

  DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
  ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
  BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
  Pessar w 27 tc- wytrzymaj
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ