Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co się dzieje? kiedy ta owulka?
Odpowiedz

Co się dzieje? kiedy ta owulka?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Marribell Autorytet
  Postów: 569 819

  Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej Kochane! Proszę o pomocną radę...Od miesiąca biorę Eutyrox 25 na tarczycę. Wcześniej miałam problemy z @ tzn raz było wszystko jak w zegarku, innym razem totalny bałagan w cyklu. Obecnie prowadzę bardzo wnikliwą swoją obserwację i :
  1. Temperatura lekko rośnie jednego dnia, następnego spada
  2. Rano szyjka jest bardzo wysoko, nie mogę określić jej poziomu otwarcia ani twardości, wieczorem znowu jest tak nisko, że wyczuwam ją na wysokości pół palca.
  3. (w nawiązaniu do poprzedniego punktu) gdy badam szyjkę w tym dziwnie niskim położeniu po chwili jakby się wydłuża i jest o wiele wyżej mimo, że nie zmieniam pozycji w jakiej ją badam.
  4. Rano nie badam śluzu bo zwykle jest serduszkowanie więc nie ma to sensu ale wieczorem śluz wygląda jak białko jaja ale w formie bardziej strzępków, takich skrzepów w kolorze przeźroczystym

  Co u licha? Cykle mam różnie ale oscylują między 29-33 dniami.
  Tasty owu robię codziennie i wpisuję na wykres,że są negatywne ale jak teraz na nie patrze, to jedne są bardziej wybarwione (te które robiłam wcześniej) dziś natomiast druga kreska ledwie widoczna, bardzo blada...Nie wiem, co z tą owulacją?
  Mój wykresik:
  https://ovufriend.pl/graph/567028f57563c55286db0008df7d00be

  DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
  ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
  BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
  Pessar w 27 tc- wytrzymaj
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego