Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co się dzieje? kiedy ta owulka?
Odpowiedz

Co się dzieje? kiedy ta owulka?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Marribell Autorytet
  Postów: 569 819

  Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej Kochane! Proszę o pomocną radę...Od miesiąca biorę Eutyrox 25 na tarczycę. Wcześniej miałam problemy z @ tzn raz było wszystko jak w zegarku, innym razem totalny bałagan w cyklu. Obecnie prowadzę bardzo wnikliwą swoją obserwację i :
  1. Temperatura lekko rośnie jednego dnia, następnego spada
  2. Rano szyjka jest bardzo wysoko, nie mogę określić jej poziomu otwarcia ani twardości, wieczorem znowu jest tak nisko, że wyczuwam ją na wysokości pół palca.
  3. (w nawiązaniu do poprzedniego punktu) gdy badam szyjkę w tym dziwnie niskim położeniu po chwili jakby się wydłuża i jest o wiele wyżej mimo, że nie zmieniam pozycji w jakiej ją badam.
  4. Rano nie badam śluzu bo zwykle jest serduszkowanie więc nie ma to sensu ale wieczorem śluz wygląda jak białko jaja ale w formie bardziej strzępków, takich skrzepów w kolorze przeźroczystym

  Co u licha? Cykle mam różnie ale oscylują między 29-33 dniami.
  Tasty owu robię codziennie i wpisuję na wykres,że są negatywne ale jak teraz na nie patrze, to jedne są bardziej wybarwione (te które robiłam wcześniej) dziś natomiast druga kreska ledwie widoczna, bardzo blada...Nie wiem, co z tą owulacją?
  Mój wykresik:
  https://ovufriend.pl/graph/567028f57563c55286db0008df7d00be

  DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
  ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
  BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
  Pessar w 27 tc- wytrzymaj
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego