X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co się dzieje? POMOCY!
Odpowiedz

Co się dzieje? POMOCY!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem miałam lekkie plamienie - śluz z różową krwią, dzisiaj była lekko brązowa. Teraz śluz jest normalny - bezbarwny. Mój wykres : https://ovufriend.pl/graph/7864cd6d3299ec3d1e1e22c0304fd628
    Już się wczoraj wystraszyłam, że dostałam okres 22 dnia cyklu - cykl trwa zazwyczaj 30 dni...

    Martyna
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, ze to moze byc implantacja :) i stawialabym na owulacje w 16dc, czyli bylby juz 7dc- idealny czas na implantacje :)

    respondeca lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tymi moimi temperaturami jest wszystko dobrze?

    Martyna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ