X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co się dzieje z OVU?
Odpowiedz

Co się dzieje z OVU?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj rano standardowo wprowadziłam swoją temperaturę, którą od kilki dni mam na tym samym poziomie tj. 36,6. Pokazało mi, że to 5 dzień po owulacji, włączył sie nawet detektor ciąży. Popołudniu loguję się na swoje konto, zaglądam na swój wykres, a tam zupełnie inny wykres, brak oznaczonej owulacji, skoki temperatur, inne godziny wprowadzanych danych, no CAŁKOWICIE jakby nie moje konto. Zgłosiłam już to do pomocy, ale zastanawiam się czy jeszcze któraś z Was ma taki przypadek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 20:22

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisałaś sluz rozciągliwy=plodny i ovufriend zwariowal ;)
    mozesz sprobowac zmienic sluz i powinna pojawic sie linia owulacyjna ;)

    uwo93e3kacedpezy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tam też są inne temperatury niż te co ja wprowadzam :(

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba jakiś problem techniczny..

    uwo93e3kacedpezy.png
  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje ovu działa ok, więc to pewnie tylko Ciebie dotyczy

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • marmi Autorytet
    Postów: 558 399

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat, bo chyba ovu troszkę szaleje. Wyznaczył mi ovu na 20 dc, potem na 25, a jakieś dwa dni temu przesunął ponownie na 20, co jest bez sensu, bo owu wyznaczyło na 10 dni wstecz i wedle tego, już dawno powinnam dostać @.
    Inny program z którego korzystam zaznaczył owu na 29 dc, opierając się o metody Rotzera, Billingsa i termiczną i ku temu wynikowi się osobiście skłaniam.
    Czy owu jeszcze się przestawi, albo czy ja mogę go jakoś przestawić?

    oar8vfxm9pilbm4k.png
  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmi twoje temperatury są bardzo chwiejne, a ovu to TYLKO system. Ja bym w ogóle miała wątpliwości czy miałaś owulacje. Ja 4 miesiące temu nie miałam, udowodnione przez monitoring, Ale temperatura trochę urosła na 14 dni przed @ (oczywiście z ok. 10 dniowym spóźnieniem) i of wyznaczył że owulacja była. Co było kompletna bzdura. Pamiętaj że to tylko system opierający się nad pewnej metodzie Kriss nie przewiduje często zmian jakie mają miejsce i wpływ na żywy organizm.

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • Sniezynka1991 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze raz proszę o pomoc w interpretacji wykresu i temperatury.. więc u mnie jest to tak.. cykle 30-31 dniowe..

    1dc - @ i temp. 36,48
    2dc - @ 36,46
    3dc- @ 36,49
    4dc -@ 36,49
    5dc - @ 36,51
    6dc - ostatki @ 36,61
    7dc - 36,63
    8dc - 36,63
    9dc- 36,35 (owulka)
    10dc - 36,72
    11dc - 36,65
    12dc - 36,67
    13dc- 36,80
    14dc-36,67
    15dc - 36,70
    16dc-36,99
    17dc-36,93
    18dc -36,63
    19dc - 36,67
    20dc - 36,81
    21dc - 36,80
    22dc - skąpe krwawienie (dziwne że tak wcześnie @, dziwne że bezbolesna, inna niż zawsze) 36,72
    23dc - końcowka krwawienia 36,64 (dziwne ze koniec skoro zawsze krwawilam intensywnie, ze skrzepami, boleśnie i długo okolo 5-6dni)
    24dc - brazowe plamienie 36,48 ( test ciązowy negatywny)
    25dc- 36,71
    26dc- 36,72
    27dc - 36,88
    28dc - 36,43
    29dc - 37,09

    i teraz moje pytanie brzmi czy jest szansa na ciaze mimo tego skapego dwudniowego krwawienia biorac ten cykl za ciągłość nie liczac krwawienia jako @ ktora powinna przyjsc dopiero dziś lub jutro?

    a drugie pytanie jesli liczac to skape wczesne krwawienie jako @ to z opisu temp dzis mam owulke ze nagle tak podskoczyla wysoko po spadku tempki?

    1dc-skąpe krwawienie (dziwne że tak wcześnie @, dziwne że bezbolesna, inna niż zawsze) 36,72
    2dc - końcowka krwawienia 36,64 (dziwne ze koniec skoro zawsze krwawilam intensywnie, ze skrzepami, boleśnie i długo okolo 5-6dni)
    3dc - brazowe plamienie 36,48 ( test ciązowy negatywny)
    4dc- 36,71
    5dc- 36,72
    6dc - 36,88
    7dc - 36,43
    8dc - 37,09

    " Przegrywają Ci, którzy nawet nie próbowali walczyć "
  • marmi Autorytet
    Postów: 558 399

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, dziękuję :)
    Podpietam się również innym programem, tamten z kolei wyznaczył owu na 3.02, według dziewczyn na forum najbardziej prawdopodobny jest dzień 1.02. Okaże się, po przyjściu @ i ewentualnie odjęciu długości fazy lutealnej. Of juz na pewno jest w błędzie, bo @ powinna być kilka dni temu ;)

    Oczywiście zakładam też, że cykl może być bezowulacyjny, chociaż obecne temperatury utrzymują się w moim przedziale wysokich, czyli 36,3-36,5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 13:00

    oar8vfxm9pilbm4k.png
  • marmi Autorytet
    Postów: 558 399

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżynka, zrób test, jeśli to dziwne krwawienie było srodcykliczne, to test powinien ewentualną ciążę już potwierdzic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 13:03

    oar8vfxm9pilbm4k.png
  • Niki_124 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie OVU to tylko program ale czy on może aż tak się pogubić? Mi w tym cyklu tak szaleje że już 3 raz zmienia datę owulacji i z 4 datę @.. ma do interpretacji ok 10 cykli.. nie powinien brać ich też pod uwagę? Ja wiem że u mnie mogło się teraz dużo pozmieniać bo od października nie miałam normalnego cyklu (w sensie tego 30-34 dniowego z normalną miesiączką) ale teraz pokazuje mi sądzę że kompletną głupotę.. nie mogę nagle przecież z 30-34 dniowych cykli mieć nagle teraz 61 dniowy... najdłuższy i jedyny jeśli chodzi o długość był 52 dniowy w październiku z czego właśnie po nim nie mogę dojść do siebie.. to przez moje zaniedbanie i mierzenie temperatury od 23dc?

  • marmi Autorytet
    Postów: 558 399

    Wysłany: 13 lutego 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki, z powodu braku danych o śluzie, ciężko stwierdzić, kiedy owulacja była i czy była. Jeśli temperatura się utrzyma, to obstawiam, że była tak jak ją wyznaczył program, albo 2 dni wcześniej, w tym największym dołku.

    Co do długości prognozowanego cyklu - jak wejdziesz w ustawienia (na górze ekranu po prawej stronie), następnie w zakładkę cykle, możesz odznaczyć te cykle niestandardowe, które zdecydowanie są dla Ciebie nietypowe, żeby nie mieszały Ci w prognozach. Mój obecny też miał być 70 dniowy, a owulacja miała być około 60 dnia cyklu ;)

    Powodzenia :)

    oar8vfxm9pilbm4k.png
  • bonusowa Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam też pytanko : do obserwacji cykli powróciłam w styczniu, wtedy też założyłam tu konto. Nie wprowadzałam danych poprzednich cykli bo wraz z telefonem je straciłam.
    Zarówno w styczniowym jak i bieżącym wykresie OF pokazuje owu linią przerywaną. .. według detektor płodności tylko temperatura wskazuje na owulację. OK, statystyka na pewno nie, bo wpisałam długość cyklu na 33 dni, a teraz dziwnie już drugi cykl z rzędu zapowiada się na poniżej 30 dni. Ale czemu OF nie bierze pod uwagę śluzu??? W detektorze przy rubryce "śluz" jest brak danych a zaznaczam go codziennie bardzo skrupulatnie.
    Poza tym, dlaczego w FAQ napisane jest, że występowanie śluzu płodnego po skoku zmniejsza wiarygodność wystąpienia owu wdg temperatury? Od kiedy u każdej kobiety śluz płodny występuje tylko do dnia owulacji??? Szyjki niestety nie badam, bo nie mam doświadczenia

    c6e4db55f4418f0d1776eb6b732b40a2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ