Odpowiedz

Co to oznacza?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • ollqa Znajoma
  Postów: 23 1

  Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, Zastanawiam się jak to jest z tym moim wykresem. Myślałam, że owulacji nie było. Zjawiła się później. Ze współżyciem się chyba nie wstrzeliliśmy. Okresu nie ma, wykres wygląda na trójfazowy. Albo to rozciągnięty cykl? Test ciążowy negatywny w dzień szacowanej miesiączki. 04ca70654221c374527a98517745cd36.png

 • Asia_08 Autorytet
  Postów: 385 477

  Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Na prawdę nie musisz pytać o to samo w 3 wątkach ;)

  uwo93e3kacedpezy.png
 • iwmar Koleżanka
  Postów: 53 10

  Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Według mnie ovu dobrze pokazuje może mylić się o 1 dzień w przód lub w tył pozdrawiam

 • MagdaiTomek Koleżanka
  Postów: 31 11

  Wysłany: 10 lutego 2016, 06:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam do was pytanie. Co może oznaczac to iż jestem w 14dc i ovu pokazuje mi od 4 dni dzień nieplodny? Prowadze wykres od sierpnia i tak nie mialam. W sumie z dziwnych rzeczy to też było to iż ostatnia miesiaczka przyszla jak nigdy w 27 dc. Ovufriend wyliczylo na 29 dc a według mnie powinien być w 31dc tak jak zawsze bądź się przesunac. Temperatura w pierwszym dniu krwawienia zamiast spaść nieznacznie się podniosła z 37,0na37,05. Teraz temperatura mi skacze ale szyjka macicy ciagle jest srednio twardo zamknieta i sluz kremowy nic się nie zmienia.

  MagdaiTomek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego