Odpowiedz

Co to oznacza?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • ollqa Znajoma
  Postów: 23 1

  Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, Zastanawiam się jak to jest z tym moim wykresem. Myślałam, że owulacji nie było. Zjawiła się później. Ze współżyciem się chyba nie wstrzeliliśmy. Okresu nie ma, wykres wygląda na trójfazowy. Albo to rozciągnięty cykl? Test ciążowy negatywny w dzień szacowanej miesiączki. 04ca70654221c374527a98517745cd36.png

 • Asia_08 Autorytet
  Postów: 385 477

  Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Na prawdę nie musisz pytać o to samo w 3 wątkach ;)

  uwo93e3kacedpezy.png
 • iwmar Koleżanka
  Postów: 53 10

  Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Według mnie ovu dobrze pokazuje może mylić się o 1 dzień w przód lub w tył pozdrawiam

 • MagdaiTomek Koleżanka
  Postów: 31 11

  Wysłany: 10 lutego 2016, 06:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam do was pytanie. Co może oznaczac to iż jestem w 14dc i ovu pokazuje mi od 4 dni dzień nieplodny? Prowadze wykres od sierpnia i tak nie mialam. W sumie z dziwnych rzeczy to też było to iż ostatnia miesiaczka przyszla jak nigdy w 27 dc. Ovufriend wyliczylo na 29 dc a według mnie powinien być w 31dc tak jak zawsze bądź się przesunac. Temperatura w pierwszym dniu krwawienia zamiast spaść nieznacznie się podniosła z 37,0na37,05. Teraz temperatura mi skacze ale szyjka macicy ciagle jest srednio twardo zamknieta i sluz kremowy nic się nie zmienia.

  MagdaiTomek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego