Forum Temperatury, wykresy, płodność coś z tego będzie?
Odpowiedz

coś z tego będzie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marta_kwk Autorytet

Wysłany: 4 stycznia 2014, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja również się staram o dzidzie.
    Spójrzcie proszę na mój wykres czy coś z tego może być.
    Dodam że przytulanie było dzień przed wzrostem i jak temperaturka rosła.

nie wiem jak wkleić wykres więc wklejam link https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2014, 12:03

k0kdi09k1llqhe99.png

15 cs / 15.04 @
    Niepłodność małżeńska wtórna.
    Ja - Wiesiołek, B12
    Mąż - nerwica lękowa, prochy, fertilman plus, maca, b12.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.