X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cykle 27 i 32 dniowe- na zmianę
Odpowiedz

Cykle 27 i 32 dniowe- na zmianę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Mam problem z długością cyklu. Tzn. w jednym miesiącu cykl 27 dniowy, w następnym 32. Czy to normalne? Do tego doszły skąpe, ale długie miesiączki. Do ginekologa idę dopiero 23.11, zastanawiam się czy warto wykonać jakieś badania żeby już z czymś pójść...

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja naturalnie miałam cykle również na zmianę. Raz 35 raz 39 dni i zależało to od tego na którym jajniku był akurat pęcherzyk. Najwidoczniej jeden jajnik działa lepiej niż drugi. Powinnaś zbadać podstawowe hormony tsh, fsh, lh, estradiol i prolaktyna w 3 dniu cyklu oraz progesteron 7 dni po owulacji.
    Edit: dopiero zauważyłam, że mój telefon pozmieniał mi słowa na jakieś kwiatki;P złośliwość rzeczy martwych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 07:26

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 10 listopada 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mii wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    Mam problem z długością cyklu. Tzn. w jednym miesiącu cykl 27 dniowy, w następnym 32. Czy to normalne? Do tego doszły skąpe, ale długie miesiączki. Do ginekologa idę dopiero 23.11, zastanawiam się czy warto wykonać jakieś badania żeby już z czymś pójść...
    Dopiero od niedawna tak masz? Jesli tak to na pewno sie przebadac.
    Ja tak mam odkad pamietam. Na usg jeden jajnik mam mniejszy i pewnie stad roznice. Jest to calkowicie normalne.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ