X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czuję tylko prawy jajnik ??
Odpowiedz

Czuję tylko prawy jajnik ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 4 cykli dokładnie się obserwuję i zauważyłam, że przed owulacją i po owulacji czuję kłucia prawego jajnika, i nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że zawsze jest to prawy-lewego nigdy nie czuję...ktoś tak ma? I czy to jest normalne?

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz powiem ci że ja mam cos podobnego, na powiedzmy 12 cykli tylko w jednym ,góra w dwóch czułam kłucie lewego jajnika.Nawet jak mialam z lewego owulkę to i tak bardziej mnie prawy bolał.A przed okresem to już zawsze tylko mnie prawy boli,mój lekarz twierdzi że to nic niepokojącego więc już nie zwracam na to uwagi:) może taka nasza uroda :D

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od kiedy miesiączkuję czuję tylko prawy jajnik a w tym cyklu jak zabolał mnie pierwszy raz lewy to zastanawiałam się czy w tamtym miejscu jest na pewno jajnik :D

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz - może być tak, że masz owu tylko z jednego. U mnie 3 mies szło z prawego i nic. Piłam inofolic, który wg mnie pobudził lewy jajnik, owulka i pach. Chyba coś było nie tak z prawym? Jakieś zrosty może? Tak mi się wydaje.
    A kurka długo się staracie? Może pomyśl o monitoringu, żeby to spr? Może hsg jak idzie owu z jednego a się nie udaje?

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w 90% boli tylko prawy jajnik. Ginekolog mowil, ze czasem bol z lewego promieniuje, czasem mamy owulacje tylko z jednego jajnika i to tez jest normalne jesli cykle sa prawidlowe. Rozne opinje slyszalam, ale jest wiele zdrowych kobiet, mtore zachodza w ciaze bez problemu a bol maja tylko z jednego jajnika

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ