Forum Temperatury, wykresy, płodność czy cos z tego bedzie
Odpowiedz

czy cos z tego bedzie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiunia 29 Nowa

Wysłany: 9 lutego 2013, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny zerknijcie na moj wykresik czy cos będzie z tego bo sie już gubie :( nie wiem czy owulacja była czy nie jestem poczatkująca byłabym bardzo wdzieczna za rade

7cd4fa2d44532ae9e03d0060f1666975.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2013, 09:31

• kookana1987 Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2013, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulacje dopiero Ci zaznaczy narazie system ciagle zbiera dane. mnie tez zaskoczyl termin owulacji :/ ale ponoc to dziala... jak dla mnie Twoj wykres jest bardzo rowny wiec pewnie nie bedzie problemu z wykryciem ovu :)powodzenia

(20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • Gosiunia 29 Nowa

Wysłany: 11 lutego 2013, 15:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie chyba jestem przewrażliwona bo wydaje mi sie ze owulki nie bedzie nie wiem pierwszy cykl stosuje pomiar temperatury i troche płaski jak dla mnie hehhe chociaz może sie myle

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.