X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy coś z tego jeszcze będzie?
Odpowiedz

czy coś z tego jeszcze będzie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie Panie,

    w tym miesiącu odpuściłam sobie bo wiedziałam, że nie może się udać. Stres w pracy + stres związany z usunięciem 2 ósemek (panicznie boje się lekarzy) już tydzień przed wizytą budziłam się co chwilę w nocy, stresowałam się...Teraz już tylko siedzę spuchnięta jak bańka na buzi i czekam aż przestanie boleć twarzyczka ;)

    A siedząc w domu mam więcej czasu do myślenia i zastanawiam się czy z tego może jeszcze coś wyjść?

    Byłam wczoraj na USG to był 17 dc, gin powiedział, że nic nie ma i są dwie możliwości. Albo owu już była i czekamy na rezultaty albo jest jeszcze przede mną. Ale monitorować mnie już nie będzie bo nawet jeżeli będzie pęcherzyk to pewnie się nie uda bo to już za późno.

    W tym miesiącu miałam zwiększoną dawkę CLO do 2 tabletek i zaczęłam pierwszy cykl z inofolikiem.

    eccb9c79c1373e421323d06e285fcbe8.png

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 5 lutego 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszę Ci to co zawsze piszę w takich sytuacjach, nie jesteśmy lekarzami, baa nawet znachorami, możemy jedynie poczytać ze szklanej kuli i powiem Ci że masz 50% szans czyli - jesteś w ciąży lub nie jesteś w ciąży.

    Z tego co piszesz to ginekolog nie widział nic, czyli nie było pęcherzyka, który mógłby urosnąć i pęknąć w owym 7 dniu lutego, bo tak sobie już owulkę zaznaczyłaś sama. Chyba że lekarz powiedział coś o dominujących pęcherzykach?

    mar, lauda., Maczek, Emma80, Morwa lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 01:24

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zaznaczałam sama owulacji - to OvuFriend zaznaczył na podstawie poprzednich cykli.

    W tym cyklu mogła być wcześniej bo miałam zwiększoną stymulację medyczną ale osobiście uważam, ze nie było jeszcze owulacji. Gin powiedział, że albo już była albo jest jeszcze przede mną, nie było w jajnikach przodującego pęcherzyka.

    Strasznie dziwnie skaczą temperatury, zastanawiałam się po prostu czy ktoś nie miał podobnie. Tak się złożyło, że każdej z nas organizm zachowuje się inaczej ;)

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Napiszę Ci to co zawsze piszę w takich sytuacjach, nie jesteśmy lekarzami,

    A ja tak jak pisałam, byłam na konsultacji u lekarza, tutaj chciałam pogadać sobie z dziewczynami, które może miały podobnie.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłamstwo.
    Masz na wykresie czarną, przerywaną kreskę, czyli owulację wyznaczałaś sama. I do tego zaznaczyłaś ją w przyszłości. WOW!

    Jeśli potrzebujesz otuchy, to proszę: dopóki nie ma @ jest nadzieja. A gdyby @ przyszła, to: nowy cykl - nowe nadzieje.
    Pozdro!
    Symfonia wrote:
    Ja nie zaznaczałam sama owulacji - to OvuFriend zaznaczył na podstawie poprzednich cykli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 21:34

    Emma80, Katarzyna87, Morwa lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 6 lutego 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Kłamstwo.
    Masz na wykresie czarną, przerywaną kreskę, czyli owulację wyznaczałaś sama. I do tego zaznaczyłaś ją w przyszłości. WOW!

    Jeśli potrzebujesz otuchy, to proszę: dopóki nie ma @ jest nadzieja. A gdyby @ przyszła, to: nowy cykl - nowe nadzieje.
    Pozdro!


    W poprzednim cyklu zaznaczałam sama bo OF źle wyznaczył ovu - była niezgodna z USG przeprowadzonym u lekarza.
    Ale w tym nie tykałam palcem owu, więc daruj sobie zbędne komentarze jeżeli nie wprowadzą nic konstruktywnego.

    Ale drogą dedukcji przynajmniej dowiedziałam się, że trzeba samemu odznaczyć w nowym cyklu funkcję "zaawansowane wykrywanie owulacji jest..." :D

    Nie potrzebuje żadnego pocieszenia, czytanie ze zrozumieniem też leży ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 07:21

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj, to czego od nas wymagasz? Mamy powiedzieć, że lekarz miał rację czy racji nie miał? Nie chcesz pocieszenia, nie szukasz konstruktywnej krytyki?

    Zgadzam sie z Laudą - czarna krecha - samodzielnie wyznaczona owulacja!
    Hmm ale widzę, że już jej u Ciebie nie ma? Czyżby samodzielnie myślący program - ot sztuczna inteligencja - się rozmyślił?

    Morwa, lauda. lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarinka Koleżanka
    Postów: 41 21

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem nowa, ale bardzo potrzebuję waszej pomocy. Czy uwazacie ze mam szanse w tym miesiacu. Nie potrafie jeszcze interpretowac wykresu. Przez 18 mcy bez napinania probowalismy z mezem zajsc w ciaze. Ale efektow brak. Prosze o wasza fachowa pomoc i wsparcie jestem juz zrospaczna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 20:03

    IUI nr 1 08.01.16
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Czekaj, to czego od nas wymagasz? Mamy powiedzieć, że lekarz miał rację czy racji nie miał? Nie chcesz pocieszenia, nie szukasz konstruktywnej krytyki?

    Zgadzam sie z Laudą - czarna krecha - samodzielnie wyznaczona owulacja!
    Hmm ale widzę, że już jej u Ciebie nie ma? Czyżby samodzielnie myślący program - ot sztuczna inteligencja - się rozmyślił?


    Proponuje przeczytać jeden post nad Twoją wypowiedzią i wszystkiego się dowiesz.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ