Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy jest jeszcze szansa?
Odpowiedz

Czy jest jeszcze szansa?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trochę się napaliłam na ten cykl, bo wydawał mi się całkiem ładny, ale teraz temperatura spada :( Czy spadek może być wywołany tym, że mierzyłam godzinę wcześniej niż zawsze? Czy raczej nie mam się już czym łudzić? :( :(

25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadal jest bardzo ładny :) nie przejmuj się takimi skokami i spadkami - temperatura jest nadal wysoka i na jednym poziomie jak na fazę lutalną :) zreszta widziałam wiele wykresów ze spadkami i wzrostami albo z niską temperaturą i okazały się ciążowe :) także spokojnie :)

oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Lili87 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 07:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś spadła masakrycznie :( ehh zrobiłam sobie niepotrzebne nadzieje :( trudno może następny cykl będzie tym na który czekam... Pozdrowienia dla wszystkich staraczek ;)

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjj bez paniki :) widzialam jeszcze wieksze wahania na wykresach ciążowych :) na poprawe humoru wejdz do galerii wykresow i poogladaj ciazowe wykresiki :) zobaczysz ze masz szanse, zreszta szansa jest caly czas poki nie przyjdzie okres :) powodzenia!

oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Dziś spadła masakrycznie :( ehh zrobiłam sobie niepotrzebne nadzieje :( trudno może następny cykl będzie tym na który czekam... Pozdrowienia dla wszystkich staraczek ;)

A Twoje cykle ile trwają??

• Lili87 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam raczej cykle regularne ok. 28-29 dni. Może raz się zdarzyło, że dostałam 30go dnia. Od 2 miesięcy biorę leki na tarczyce i myślałam, że po obniżeniu TSH wszystko się uda, a tu może się okazać, że problem tkwi jeszcze gdzieś indziej. I tego się najbardziej boje, kolejnej niewiadomej :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ