X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

czy jest nadzieja ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktorym sie udalo, prosze ocencie moje szanse, podobienstwa w wykresach itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
      i.png  
    Czy mialyscie podobne objawy, temperature itd ?
    Dodam ze moj brzuch jest dziwnie wzdety i od czasu do czasu pobolewaja mnie jajniki. Wiem ze na testowanie jest jeszcze za wczesnie. Ale nie moge sie juz doczekac wyniku :)

  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, na test jest za wcześnie. Niestety ja jestem na tym samym etapie co Ty i nie wytrzymałam. Zrobiłam test. Negatywny wynik, aż razi w oczy :P.. Głupia, niecierpliwa ja :D

    mySzqa lubi tę wiadomość

    c55f3e3kw014menp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ja tez sie nie moge juz doczekac :) ale testu jeszcze nie kupilam a apteki omijam szerokim lukiem hihi. Mam zamiar testowac 15 bo 16 ide na wesele, wiec moze cos juz wyjdzie tp bedzie moj 27 dc a xykle mam 28~29 dniowe. Jak myslicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zaczynam sie martwic bo tobie dosyc szybko wzrasta temp. A mi nie :( trzymam kciuki za Ciebie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MySzqa poki co masz dobra temperature, niemniej jezeli jest ok w organizmie to duza mozliwosc ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co moze oznaczac jasno brazowy sluz 4 dni przed terminem @? Trwalo to niecaly dzien pozniej znowu zrobil sie kremowy,bialy. Nie mam bolow podbrzusza jak na okres.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze plamienie implantacyjne ale nie jestem pewna;/ trzymam kciuki:-)

    surreal95 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzisiaj test i wyszly II ! Tylko ze jedna jest bladsza, ale widac ja nie trzeba patrzec pod swiatlo ani nic, taki wynik tez sie liczy ?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie liczy za kilka dni krecha bedzie ciemniejsza:-) gratuluje ibzycze duzo zdrowka dla Was;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liczy się, gratuluję!

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ