Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy jest sens zabierać się za mierzenie temperatury?
Odpowiedz

Czy jest sens zabierać się za mierzenie temperatury?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adabi Nowa

Wysłany: 19 września 2015, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    chciałabym zacząć mierzyć temperaturę, aby mieć jeszcze większa pewność wystąpienia owulacji i ewentualnej ciąży.
    Kupiłam porządny termometr owulacyjny, na razie jestem w trakcie miesiączki i zastanawiam się czy jest sens mierzyć temperaturę, ponieważ mam problemy ze snem. Często z różnych powodów budzę się i zasypiam. Zdarza się to często jakiś czas przed pobudką do pracy (wstaję o 5, więc to byłby dobry czas na pomiar). Czytałam, że temperaturę najlepiej zmierzyć po co najmniej 3-godzinnym śnie. A co jeśli budzę się np. o 1, później 4 i wstaję o 5?

• nowatorka Autorytet

Wysłany: 20 września 2015, 06:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem jest sens jezeli nie wstajesz w nocy i nie chodzisz. Jak tylko sie budzisz i krecisz. Ja tez nie mam super snu i czesto sie wierce albo leze z otwartymi oczami ;)

iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Adabi Nowa

Wysłany: 20 września 2015, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedź,w takim razie spróbuje ja mierzyć. Zobaczymy co mi powie temperatura. :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ