X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy któraś z was stosuje lub stosowała CASTAGNUS ?
Odpowiedz

Czy któraś z was stosuje lub stosowała CASTAGNUS ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KiedyśMusiSięUdać Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam parę pytań odnośnie leku CASTAGNUS czy któraś z was stosowała bądź stosuje ten lek ?

  • KiedyśMusiSięUdać Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha chyba jestem jedyna :)

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam ale tylko miesiąc ;)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosowałam 3 miesiące

  • KiedyśMusiSięUdać Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super że ktoś napisał w temacie dziewczyny powiedzcie mi czy jak zobaczę na teście || kreseczki to czy można go odstawić gwałtownie czy raczej stopniowo ? pytam bo w poprzednią ciążę zaszłam właśnie z castagnusem i odstawiłam gwałtownie niestety w 8 tygodniu miałam łyżeczkowanie i teraz się zastanawiam czy był to przypadek i tak po prostu musiało być czy była to wina tego że tak gwałtownie go odstawiłam jak wy go odstawiałyście ?

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz mówił że jak zajdę to mam go odstawić i tak też zrobiłam, dla tego go brałam tylko miesiąc ;)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • KiedyśMusiSięUdać Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula dzięki za informację :)

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam Castagnusa przez dwa tygodnie. Spałam cały dzień i noc po nim. W końcu okazało się , że mam sama w sobie niską prolaktynę. Castagnus mi ją obniżał jeszcze bardziej. Dobrze , że odstawiłam, bo tylko pogarszał sprawę.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiedysMusiSieUDac przeczytaj sobie ten temat, nie ma tam za duzo iformacji ale padlo tez pytanie takie jak twoje i oczywiscie odpowiedz :) Tylko tyle znalazlam na temat castagnusa.
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/castagnus,59.html

    A tak na przyszlosc ,jesli masz jakies pytanie dotyczace lekow to sprawdz w kategorii STARAJAC SIE Z POMOCA MEDYCZNA, tam jest duzo tematow dotyczacych roznych lekowi itd :)

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam przez 3 miesiące i normalnie się czułam. jednak nie udało mi się zajść w ciążę.

    KiedyśMusiSięUdać to że poroniłaś napewno nie miało związku z odstawieniem castagnusa.

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 20 maja 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam 2msc- żadnej poprawy u siebie nie zauważyłam, ale na pewno też nie zaszkodził :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • ola27 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 24 maja 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kończę 3 opakowanie, w ciążę jeszcze nie zaszła. A plusy brania Castagnusa to bardzo małe objawy PSM i co dla mnie najważniejsze reguluję się cykl.

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja znów biorę castagnusa, już przy pierwszym opakowaniu mam 3 dni szybciej owulkę, zobaczymy ( albo i nie) jak będzie z @ ;)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ