X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy ktoś spojrzy na mój wykres ? :)
Odpowiedz

Czy ktoś spojrzy na mój wykres ? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, bardzo proszę o interpretację. Jestem tu nowa i staram się o swoje pierwsze dziecko.
    To mój wykres. Dziś póki co nie zauważam u siebie już śluzu.
    Pozdrawiam :)


    8f4d230f2ea61edd5edfab426eec128c.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 10:57

    c55f3e3kw014menp.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilu dniowe masz cykle?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efa owulacja moze jeszcze wystapic lub nie, na razie masz skok tempki trzeba poczekac czy bedzie spadac czy rosnac. Dobrze tez byloby zebys uzywała testow owulacyjnych.

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli tempka z 16-ego dnia nie jest zaburzona, to ta dzisiejsza nie należy do wyższych. Skok można stwierdzić dopiero po trzech wyższych temperaturach, a owulacja może wystąpić kilka dni przed skokiem, w dniu skoku lub kilka dni po. Skok oczywiście liczymy dopiero po szczycie śluzu. Gdzie mierzysz temp.?

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odp.
    Cykle mam 30-33 dniowe. Mierzę temp w pochwie codziennie koło 6.00 - 6.30. Szczyt śluzu miałam wczoraj. Pięknie się rozciągał na kilkanaście cm i ciężko było mi się podetrzeć bo tyle go było. Dziś, że tak powiem - sama woda z tendencją malejącą. Wczoraj bardzo bolał mnie jajnik i dziś już totalna cisza.
    Dziękuję ;)

    c55f3e3kw014menp.png
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprawiłam swój wykres. W sobotę miałam 36,8 stopnia, ale całkowicie zapomniałam, że w piątek do późnej nocy imprezowałam, a co za tym idzie trochę wypiłam. Więc na 100% temp była oszukana. Postanowiłam całkowicie usunąć ją z wykresu. Jak teraz wygląda mój wykres?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 20:44

    c55f3e3kw014menp.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to zmienia postać rzeczy :) wszystko wskazuje na to, że szczyt 18-ego więc dzisiaj pewnie był skok. Po trzech tempkach i trzeciej 0,2 wyższej od najwyższej sprzed skoku będzie wiadomo że czas płodny minął. A jajnik to też dobry znak choć mój np boli bo (jak twierdzi lekarz) się przemieszcza :O

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde o czymś takim jeszcze nie słyszałam :).
    W takim razie kontynuowac jeszcze starania? Bo szczerze mowiac jestem juz obolala i chetnie bym odpoczela :D

    c55f3e3kw014menp.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, wiesz, dopóki tych trzech wyższych nie będzie to wszystko się może zdarzyć, może należałoby kuć to żelazo ;) Ale nie chcę być propagatorem obolałych mięśni :D

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj kolejny wzrost temperatury :-). W sumie przedwczoraj wieczorem się kochaliśmy, to myślę, że nawet jeśli dzisiaj dopiero byłaby owu to plemniczki jeszcze czekają, przy tych sprzyjających warunkach jakie były przez ostatnie dwa dni haha :-). Ale patrząc na temperaturę chyba faktycznie już po owulce i mogę wreszcie odpocząć :D. Nie sądziłam, że kiedyś to powiem, ale MAM DOŚĆ! :D. W majtkach też póki co nastała susza. Ale to stwierdzę wieczorem, bo wczoraj rano też tak mówiłam, a później była ulewa ;). Pozdrawiam i w dalszym ciągu proszę o o interpretację doświadczone ;)

    c55f3e3kw014menp.png
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALe ogólnie wydaje mi się, że mój wykres jest przejrzysty :-)... W czasie okresu (tzn nie mierzyłam, ale w dzień okresu spadło mi do 36,6, więc obstawiam, że tyle było przez całą miesiączkę zapewne z małymi wahnięciami) i trochę po stała temperatura ciała, następnie spadek temperatury (owulacja) i teraz gwałtowny wzrost - po owulacji. Proszę mnie poprawić jeśli źle to interpretuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2014, 08:05

    c55f3e3kw014menp.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, z tą owulacją jest tak, że jej na 100 nie wyznaczysz - mogła być w dzień spadku, albo kilka dni przed czy po. Wiem że OF twierdzi że wyznacza owulację ale to nieprawda, chyba że to tylko ja nie dostałam od niego końcówki do USG ;)

    Najważniejsze to ponoć kochać się kiedy śluz jest najlepszy. Życzę owocnego cyklu!

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też robiliśmy :). Ja się w sumie na tym co mówi OF nie opieram. Jedynie na temp i śluzie. Był ból owulacyjny, był śluz, a teraz wzrost temperaturki także... :) no cóż. Zostało czekać czy coś z tego będzie :)

    c55f3e3kw014menp.png
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hurra :D Tempka w górze ;-)

    c55f3e3kw014menp.png
  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktos coś moze powiedzieć na temat mojej tempki? moj pierwzsy raz:)

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg. mnie wciąż jesteś przed owulacją lub właśnie ona trwa skoro masz śluz płodny :). Ja jak miałam owu to też miałam taki spadek temperatury. Także musisz czekać czy odbije :)

    AnnaMaria89 lubi tę wiadomość

    c55f3e3kw014menp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny zna sie moze ktoras na wykresach i moze mi mniej wiecej powiedziec czy ten spadek tep jest w normie czy ktoras juz tak miala d74af7823296a5c931cb6395fecd6579.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny , mam pytanie dotyczace wykresu , myslisie ze moge spisac cykl juz na straty ? mam cykle nie regularne ostatni trwal 31 dni , prosze o pomoc .

    https://ovufriend.pl/graph/020b231d5973e24fafb76d5b15714f09

  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ :)
    Jak myślicie? Jest u mnie nadzieja? Trochę zmartwił mnie ten ból jak na okres, który zawsze właśnie pojawia się już kilka dni przed @:(... Jak zawsze pojawił się przy porannym siu-siu. Po chwili już ustąpił, ale tak było zawsze.

    c55f3e3kw014menp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efa masz ładna tempke wiec nadzieja jest.

    Efa24 lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ