X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mam jeszcze szanse?
Odpowiedz

Czy mam jeszcze szanse?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 10 lutego 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Możecie mi pomóc z moim wykresem? Zastanawiam się czy robić sobie jeszcze cień nadziei. Niby temperatura spada, ale... zawsze przed okresem następował gwałtowny spadek a teraz... bardzo delikatny + nie mam żadnych tradycyjnych objawów małpowych... No i to 12 dpo, a moja faza lutealna zawsze trwała 10 dni...
    Pomożecie?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 10 lutego 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek nadzieję trzeba mieć zawsze, widzę że @ nie ma, to dobrze, jak do jutra nie przyjdzie to zatestuj. Powodzenia :)

    Izaczek
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cofam pytanie - małpa przyszła...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ