X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti trzymaj trzymaj, bo ja juz doslownie głupieje od tej nadziei i wątpliwości.. :) Od dwoch dni tylko lekkie pobolewanie brzucha, piersi przestały boleć, co zawsze do samej @ bolały po bokach. Nie nadążam ;)

    Dzasti lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Dzasti trzymaj trzymaj, bo ja juz doslownie głupieje od tej nadziei i wątpliwości.. :) Od dwoch dni tylko lekkie pobolewanie brzucha, piersi przestały boleć, co zawsze do samej @ bolały po bokach. Nie nadążam ;)


    Trzymam mocno :) Jak sie uda Ci to zazdroszczę :) oby miesiączka nie przyszla :) mnie tez bola tak bardziej po bokach, dzis lewy sutek mnie swędział a na prawej brodawce mam trzy linie pionowo, zyly od brodawki do gory piersi, co to jest ??? Krzyz boli i jajniki .. oh, jak ja bym bardzo chciala aby byloz wszystko pozytywnie i u Ciebie i mnie .

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, ej .. dzis co robilam test rano i byl negatywny to tetaz oczywiscie spojrzałam na niego i znowu jest druga blada kreska !! Ten co robiłam dzis byl innej firmy. Dwa dni temu byl pink test a dzis.jakis pre test .. i co teraz ?

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale po takim upływie czasu test jest niewiarygodny, ponieważ zachodzą związki chemiczne, które mogą dać błędne wyniki testu. Nie bierz tego pod uwagę. Wyniki testu należy sprawdzać max do 5 minut.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Ale po takim upływie czasu test jest niewiarygodny, ponieważ zachodzą związki chemiczne, które mogą dać błędne wyniki testu. Nie bierz tego pod uwagę. Wyniki testu należy sprawdzać max do 5 minut.

    No to dupa :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam juz kciuki tylko za Ciebie Ancyś :)

    Ancyś lubi tę wiadomość

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    No to dupa :)
    Mówię Ci, zrób test w dzień albo po spodziewanej miesiączce. Nie nakręcaj się teraz, bo jak pamiętam to @ masz dostać jakoś za tydzień, tak? To test ma prawo wyjść negatywnie, z tego względu, że jest po prostu za wcześnie na wykrycie hormonu hcg. Jeszcze nic straconego. A jak u Ciebie z temperaturą?

    Ja dzisiaj testowałam - negatyw. 26dc - 13dpo i negatyw :( Jak na razie @ nie ma, a temp się utrzymuje na poziomie 37. Hmm... czekamy.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Mówię Ci, zrób test w dzień albo po spodziewanej miesiączce. Nie nakręcaj się teraz, bo jak pamiętam to @ masz dostać jakoś za tydzień, tak? To test ma prawo wyjść negatywnie, z tego względu, że jest po prostu za wcześnie na wykrycie hormonu hcg. Jeszcze nic straconego. A jak u Ciebie z temperaturą?

    Ja dzisiaj testowałam - negatyw. 26dc - 13dpo i negatyw :( Jak na razie @ nie ma, a temp się utrzymuje na poziomie 37. Hmm... czekamy.

    Wiem kochana by sie nie nakręcać ale bardzo bym chciała by te testy nawet które zostały wyznaczone w późniejszym czasie byly wiarygodne.
    Tak, miesiączke mam miec za okolo 5-6 dni. Mam nadzieję ze nie przyjdzie ;) jak na mnie temperatura jest okkej, dzis mialam 36.9 :)

    No i u Ciebie jest ewidentny brak okresu, temperatura jest wysoka :)
    Masz 26dc, wiec chyba tez wczesnie na test, nie ? Moja znajoma ktora sie dowiedziała nie dawno ze bedzie mamą to test zrobila jak @ sie spoznila 9 dni, ile tobie sie spoznia ?

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja @ powinnam dostać dzisiaj, dlatego jak nie przyjdzie to powtórzę test za kilka dni. Ale się nie nastawiam.

    mia4444 lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Ja @ powinnam dostać dzisiaj, dlatego jak nie przyjdzie to powtórzę test za kilka dni. Ale się nie nastawiam.

    Okej, czekam z niecierpliwością :) ja ten test by byl wiarygodniejszy tez zrobie w dzien @ lub jak sie spozni kilka dni po i tez dam znac :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadlam dzis normalnie obiad, pyszny schabowy i tak po chwili zaczelo mi towarzyszyć dziwne uczucie guli w gardle, uczucie ze nie moge jej przelknac, pije specjalnie wiecej wody by ja przełknąć i nic . To zgaga ?

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti zgaga to okropne pieczenie.
    3 mam za was kciuki :-)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Dzasti zgaga to okropne pieczenie.
    3 mam za was kciuki :-)

    Cześć Mia, nie, nic mnie nie piecze. Tylko dziwne uczucie ze cos tam mam i przełknąć nie moge :(

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti to ja też tak mam. Jak bym coś miała a.nic nie mam.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia4444, Uf, to głupie uczucie przeszło :) zas mialam pobudke w nocy, brzuch mnie bolał jak na to drugie, dzis rano temperatura 36.8, uczucie pragnieni a, sucho w ustach jak na kacu. Wstajac dzis i wczoraj mam uderzenia gorąca (wstaje z wilgotną koszulką) i bol pleców - krzyża, troche podbrzusze kuło wczoraj i w nocy, chyba @ sie zbliza wielkimi krokami :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2017, 07:13

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ancyś wrote:
    Ja @ powinnam dostać dzisiaj, dlatego jak nie przyjdzie to powtórzę test za kilka dni. Ale się nie nastawiam.

    Hej , i co .. przyszła @ ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2017, 07:13

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa i wiecie co zauważyłam ? Ze drazni mnie ucisk na przyklad: gumki od spodni dresowych, tak jak dzis w nocy, musiałam sie przebrac bo ten "ucisk" nie dawal mi spokju by usnela ..

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Hej , i co .. przyszła @ ?
    Na razie cisza w eterze. Brzuch mnie pobolewa jak by zaraz miala przyjsc. Dzisiaj jest 27dc a ja nigdy nie mialam dluzszych niz 26 co mnie bardzo dziwi. Jak co to juz zdarzaly sie krotsze o 2-3 dni.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Na razie cisza w eterze. Brzuch mnie pobolewa jak by zaraz miala przyjsc. Dzisiaj jest 27dc a ja nigdy nie mialam dluzszych niz 26 co mnie bardzo dziwi. Jak co to juz zdarzaly sie krotsze o 2-3 dni.

    No to faktycznie dziwnie, jak nawet sama po sobie to widzisz .. miejmy nadzieje ze nie przyjdzie do Ciebie :) nie korci Cie by zrobic juz test ? :) mi dzis towarzyszy uczucie bulgotania w brzuchu, ale bardziej na dole nie na srodku brzucha ,jak by mi sie cos przelewało, bol brzucha i chyba lekka biegunka .. albo bardziej zaparcie, brzuch boli ale jak ide zalatwic sprawe to nic mi sie nie dzieje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2017, 10:26

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam podchodzić do tego z większym spokojem po wczorajszym negatywny teście, więc nie korci, nawet mimo tego, że test leży w zasięgu ręki. To jest dopiero dzień spóźnienia, więc myślę, że mogło się coś poprzesuwać. Tym bardziej, że wczoraj miałam trochę stresu. Ale jeśli do wieczora @ nie przyjdzie, to już zacznę coś podejrzewać ;)

    f2w3ugpjvmeythue.png
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ