X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • KasiaBaby Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Czy przy takim wykresie jest możliwość na to, że jestem w ciąży? Ovu kilka razy zmieniał mi datę, w którym wystąpiła owulacja. Najpierw miałam dostępny detektor oznak ciąży, potem znowu zmienił mi się termin owulacji i na chwilę obecną jest on niedostępny i mam informację, że nie współżyłam w dniach okołoowulacyjnych. Owulację mam zaznaczoną linią przerywaną, to chyba znaczy, że mogłam mieć owulację jednak innego, bardziej korzystniejszego dnia? Pozdrawiam i proszę o pomoc



    cf9baca127715e942a33cb0a7eab58d2.png
    https://ovufriend.pl/graph/cf9baca127715e942a33cb0a7eab58d2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 07:28

  • KasiaBaby Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/cf9baca127715e942a33cb0a7eab58d2

  • Madziula100 Koleżanka
    Postów: 48 10

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę mierzysz nie o tej samej godzinie. Ovu już przy godzinnej różnicy pomiarów nie uzna pomiaru za w pełni wiarygodny. Najlepiej mierzyć temp. o tej samej porze z tolerancją do 30 min. Różne pory pomiaru skutkują też później takimi zębami na wykresie (temp. raz w górę raz w dół) i trudniej wyłapać moment owulacji. Płodny śluz masz mniej więcej w okolicy obecnie wyznaczonej owulacji, może po prostu masz późną owulacje w tym cyklu.

    Czekam na Drugie Szczęście :)
  • JustynaK90 Koleżanka
    Postów: 67 9

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dołącze się ze swoim wykresem :) Co sądzicie?
    039e7281e2d3ed69c55ff71ea854a49e.png

    <3
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaK90 wrote:
    Dziewczyny dołącze się ze swoim wykresem :) Co sądzicie?
    039e7281e2d3ed69c55ff71ea854a49e.png
    Wygląda super;)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • JustynaK90 Koleżanka
    Postów: 67 9

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niestety @ przyszła :(

    <3
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak mój wykres...

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Dziewczyny a jak mój wykres...

    Ale co chcesz wiedzieć ? po wykresie tylko i wyłącznie można stwierdzić,że jesteś w fazie lutealnej.Nic więcej.Nie wróży się z wykresów co najmniej do terminu @ i ewentualnego testu.Temperatura może być wysoko nawet i 13dpo po to,żeby 14 dpo mogła spaść -taki przykład.

    m_d_f lubi tę wiadomość

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wykres jak wykres, dopiero jak będzie zbliżać się termin @ będzie można ocenić czy będzie zielono czy nie. póki co nic nie da się powiedzieć. wszystko może się zdarzyć.

    m_d_f lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • nowicjuszka90 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też nieźle pokręcony :P

    https://ovufriend.pl/graph/c73e73be36ee03ff0c6e06c9cd2985be

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszytkich, staram sie wraz z narzeczonym o maleństwo. Nigdy wcześniej nie mierzyłam i nie kontrolowałam az tak swojej temperatury, lecz od ostatniego "przytulania" sie mam kilka objawów i także skok temperatury. Moge prosic o pomoc bardziej doświadczone, o nakierowanie czy jest cień szansy czy lepiej sie nie nakręcać. Za 4 dni chce wykonać test wiec napisze czy wyszedł :) Objawy: stosunek w ostatni dzien miesiaczki 26 marzec i jeszcze jeden 31 marca, bol pleców jak na miesiączke, ból jajników raz na wieczor kujacy, dwa dni miałam gazy, uderzenia gorąca, 2 razy napadly mnie mdłości wieczorem, 2 razy obudzilam sie jak bym byla na kacu lecz dnia poprzedniego nie piłam w ogóle alkholu, dwie czy trzy zylki na piersiach i ich lekkie zaokraglenie, duże pragnienie,bol głowy ale taki ze az chcialo mi sie wymiotowac, dzis lekka senność i wrazliwosc piersi wraz z lekkim swedzeniem i mam wrazenie ze ciezej mi sie oddycha :) od okolo tygodnia biore kwas foliowy :) czy ja sobie wmawiam ze to jest to ? Miała lub ma któraś takie objawy i zakończyły sie powodzeniem ? Dziękuję z gory za normalne odpowiedzi :)
    Ponizej wykres temperatury.


    055dbadf619cd316548338dd59f27659.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 22:28

    Leniu, mia4444 lubią tę wiadomość

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tak wczesnej ciąży ciężko o jakiekolwiek objawy. więc czekaj 4 dni rób test i będziesz wiedziała ;)

    Dzasti lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Agusia_pia, chce sie jednak wstrzymac az do miesiaczki bo masz racje, tak wczesnie to nic by nie wyszlo ale tak mi cholernie ciezko, chciałabym juz wiedziec dzis. Wedlug ovufrienda mam przypuszczalnie dzien plodny wiec rano bylo "przytulnie" :) mam nadzieje ze sie uda i mi i wszystkim innym starającym :)

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj wykresik... :)czekanie najgorsze...

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Witam wszytkich, staram sie wraz z narzeczonym o maleństwo. Nigdy wcześniej nie mierzyłam i nie kontrolowałam az tak swojej temperatury, lecz od ostatniego "przytulania" sie mam kilka objawów i także skok temperatury. Moge prosic o pomoc bardziej doświadczone, o nakierowanie czy jest cień szansy czy lepiej sie nie nakręcać. Za 4 dni chce wykonać test wiec napisze czy wyszedł :) Objawy: stosunek w ostatni dzien miesiaczki 26 marzec i jeszcze jeden 31 marca, bol pleców jak na miesiączke, ból jajników raz na wieczor kujacy, dwa dni miałam gazy, uderzenia gorąca, 2 razy napadly mnie mdłości wieczorem, 2 razy obudzilam sie jak bym byla na kacu lecz dnia poprzedniego nie piłam w ogóle alkholu, dwie czy trzy zylki na piersiach i ich lekkie zaokraglenie, duże pragnienie,bol głowy ale taki ze az chcialo mi sie wymiotowac, dzis lekka senność i wrazliwosc piersi wraz z lekkim swedzeniem i mam wrazenie ze ciezej mi sie oddycha :) od okolo tygodnia biore kwas foliowy :) czy ja sobie wmawiam ze to jest to ? Miała lub ma któraś takie objawy i zakończyły sie powodzeniem ? Dziękuję z gory za normalne odpowiedzi :)
    Ponizej wykres temperatury.

    witaj. nie moge wejsc w twoj wykresik.

    055dbadf619cd316548338dd59f27659.png

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Witam wszytkich, staram sie wraz z narzeczonym o maleństwo. Nigdy wcześniej nie mierzyłam i nie kontrolowałam az tak swojej temperatury, lecz od ostatniego "przytulania" sie mam kilka objawów i także skok temperatury. Moge prosic o pomoc bardziej doświadczone, o nakierowanie czy jest cień szansy czy lepiej sie nie nakręcać. Za 4 dni chce wykonać test wiec napisze czy wyszedł :) Objawy: stosunek w ostatni dzien miesiaczki 26 marzec i jeszcze jeden 31 marca, bol pleców jak na miesiączke, ból jajników raz na wieczor kujacy, dwa dni miałam gazy, uderzenia gorąca, 2 razy napadly mnie mdłości wieczorem, 2 razy obudzilam sie jak bym byla na kacu lecz dnia poprzedniego nie piłam w ogóle alkholu, dwie czy trzy zylki na piersiach i ich lekkie zaokraglenie, duże pragnienie,bol głowy ale taki ze az chcialo mi sie wymiotowac, dzis lekka senność i wrazliwosc piersi wraz z lekkim swedzeniem i mam wrazenie ze ciezej mi sie oddycha :) od okolo tygodnia biore kwas foliowy :) czy ja sobie wmawiam ze to jest to ? Miała lub ma któraś takie objawy i zakończyły sie powodzeniem ? Dziękuję z gory za normalne odpowiedzi :)
    Ponizej wykres temperatury.

    witaj. nie moge wejsc w twoj wykresik.

    055dbadf619cd316548338dd59f27659.png

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 sprobuje ponownie wkleić wykres :)

    055dbadf619cd316548338dd59f27659.png

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    moj wykresik... :)czekanie najgorsze...


    Widze mia4444 ze Tobie tez dokucza bol plecow. Mi on zawsze towarzyszy gdy mam miesiaczke i zaczal towarzyszyc po stosunku w ostatni dzien miesiaczki (26 marca) i do dzis daje znac o sobie .. ciekawe czemu tak :)

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Widze mia4444 ze Tobie tez dokucza bol plecow. Mi on zawsze towarzyszy gdy mam miesiaczke i zaczal towarzyszyc po stosunku w ostatni dzien miesiaczki (26 marca) i do dzis daje znac o sobie .. ciekawe czemu tak :)

    Tak ja mam.takie kucie albo rwanie. Pewnie starość :-) żart. Teraz widzę wykresik. Czeka nas czekanie. Trzeba czekać do miesiaczki bo każda z nas ma inaczej. Kiedy testujemy:-) ja mam jeszcze tak jak ny mi.motyle latały takie uczucie jak bym.sie zakochała hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2017, 16:00

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Tak ja mam.takie kucie albo rwanie. Pewnie starość :-) żart. Teraz widzę wykresik. Czeka nas czekanie. Trzeba czekać do miesiaczki bo każda z nas ma inaczej. Kiedy testujemy:-) ja mam jeszcze tak jak ny mi.motyle latały takie uczucie jak bym.sie zakochała hehe

    Oh no, czeka nas czekanie :) ja ostatnio mialam "bulgotanie" w brzuchu, bardziej na dole, cholera wie czemu, miejmy nadzieje ze nam sie uda ! Teraz mam zas wiekszy apetyt na slodkie, jak bym miala lada dzien dostac miesiaczke .. a do niej to jeszcze 2 tygodnie :) no moze te motyle to faktycznie z miłości, do przyszłego maleństwa :)

    mia4444 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ