X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś. Puki.nie ma okresu jest nadzieja :-)

    Dzasti, Ancyś lubią tę wiadomość

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a endomedrium jakie musi byc

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Ja za Was trzymam baaaardzo kciuki. Oby się udało! :)

    Dziekuje, ale mam takie pytanie ... oczywiście z innych for wyczytałam ze owulacja przypada na około 14 dni po zakończonej miesiączce, prawda to ? Bo powiem szczerze ze nawet nie licząc wczesniej a dopiero teraz dotarlo do mnie ze bylo co nieco wlasnie w 14 dzien od konca miesiaczki ! O moj boze, a jak to byla owulacja ? I bylo wszystko jak nalezy ? Oh coraz wiecej nadziej zaczynam miec .. tym bardziej ze od wczoraj piersi mi sie dziwnie zachowują, bol ale bardziej od strony pach i mam żyłki na piersiach i brodawkach, bardziej zaokrąglone i lekki ból podbrzusza ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2017, 20:52

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Dziewczyny wracam z miasta z kolejnym testem :D No nie wytrzymałam i musiałam kupic jeszcze jeden, bo ze mnie taka niedowiarka i zapewne jeszcze z 5 bym zrobiła ha :) Myślicie, że ten o czułości 10mIU/ml wyjdzie bardziej prawdopodobny?

    Co do testu to ja zawsze dostaje w.aptece Pink test .. ale nawet nie wiem jaka ma czułość. A no wlasnie cos nie tak bylo z poprzednim ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2017, 20:54

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Dziewczyny a endomedrium jakie musi byc


    Mia4444 a co to takiego ??

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Mia4444 a co to takiego ??
    blona sluzowa macicy, chyba ulatwia zaplodnienie.

    dzis zrobuilam test i minus ;_(

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancys ;-) jak testy ;_)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie mnie bola piersi bo boku. i w brzychu jak by cos latalo.


    owulacja zawsze sie moze przesunac , zalerzy od stresu, przeziebienia. mi lekarz tlumaczyl ze trzeba sie wyluzowac, ale to sie latwo mowi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2017, 21:14

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece spac dziewczyny . jutro rano 6.30 modlitwa i mierzenie by poszlo do gory.


    dobranoc =__= zielonych kreseczek zycze :)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    strasznie mnie bola piersi bo boku. i w brzychu jak by cos latalo.


    owulacja zawsze sie moze przesunac , zalerzy od stresu, przeziebienia. mi lekarz tlumaczyl ze trzeba sie wyluzowac, ale to sie latwo mowi.

    mia4444 wiesz przeciez ze dzis mogl byc negatywny a jutro moze byc slaba druga kreska .. nie trac wiary :) no mnie od wczoraj piersi bolą takie jak Ciebie mia4444, bardziej po boku .. normalnie sie na brzuchu położyć nie moglam, a zazwyczaj tak zasypiam i dzis podobny bol .. milo by bylo gdybym akurat trafiła w owulacje i by byl prezent :) oby temperatura byla wysoka , dobranoc, niech Ci sie śnią pozytywne testy ;) Ancyś, daj znac jak test :)

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Co do testu to ja zawsze dostaje w.aptece Pink test .. ale nawet nie wiem jaka ma czułość. A no wlasnie cos nie tak bylo z poprzednim ? :)

    No chyba tak skoro po zrobieniu wg instrukcji nie pojawiły się kreseczki w okienku kontrolnym. A powinna chociaż jedna C nawet gdyby wyszedł ujemny. Ale jest nowy a tamten od razu wylądował w koszu. A Pink ma czułośc 10muIU/ml, wychodzi z tego, że powinien wykryć wczesną ciążę.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    ancys ;-) jak testy ;_)

    mia444 testuje z zajączkiem, ale nie wiem czy wytrzymam, bo już mnie korci, żeby zrobić przed @.. :)

    Dzasti lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj bez dziwnych snów, ale temperatura ponownie wzrosła! Uff... Nadal utrzymuje się na poziomie 37,0. Oby tak dalej.
    Wczoraj na wieczór dokuczał mi lekki ból podbrzusza i wydajne piersi, oprócz tego, fioletowe żyłki na piersiach. Poza tym zjadłam kubełek lodów, a później naszło mnie na smażone frytki haha :) Ciekawe czy to taki mój wybryk?
    Dzisiaj oprócz tego z rana ból jajnika lewego i ciągnący ból w podbrzuszu. Jak myślicie? A no i wnioskuję, że mi kawa nie smakuje, a pije zawsze rano tą samą.. To takie moje obserwacje.

    Tak w ogóle to Dzień Dobry Kochane, bo z tego wszystkiego zapomniałam się przywitać :)

    Dzasti lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś Dzasti. Mi temp trochę poszła w górę. Ale mam typowe bóle okresowe...
    Ancyś Wydaje mi się że jesteś :-) ja nie mam fioletowym żyłek a to niby objaw jest. Wczoraj minus. Zrobię w czwartek
    .
    3 mam za was kciuki. Miłego dnia przyszłe mamusie :-)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Ancyś. Póki nie ma okresu jest nadzieja :-)

    mia4444 Odbijam piłeczkę ;)

    Dzasti, mia4444 lubią tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, wszystkim :)
    Ancyś, no to faktycznie, tam test byl dziwny, ale temperatura poszla w gore i zachcianki i te książkowe odrzucenie od kawy i bole wiec mmm trzymam mocno kciuki, i czekaj do miesiączki :) albo nie .. wiem ze korci bo mnie tez ale chce wytrzymać by nie miec rozczarowania . Dziękuję Ancyś, w końcu wiem jaka Pink ma czułość :)

    mia4444 czy ja jestem dziwna czy wszystko jest okej ze mna ? Sama bez budzika budze sie o 6 rano i mierze zaspana, 36.8, potem znowu zasnelam i przed 9 również 36.8 nie spada ani nie rosnie, i to juz 3 dzien z rzędu. Rano sie budze i mam suchote w ustach jak bym była na kacu .. od dwoch dni bola piersi i mam żyłki na nich .. a teraz jeszcze mam katar .. Z samego rana bol krzyza ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 09:35

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko boję się, że mogą to również być książkowe objawy nadchodzącej @. Pozostaje czekać. Zrobię najwyżej w piątek test, zobaczymy, a następny w dzień @ :)

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sprostować, o 6 rano budzę sie bo mam takie parcie na pecherz ze bolec zaczyna mnie krzyz jak bym specjalnie na sile trzymała mocz .. wiec przed wstawieniem automatycznie mierze temperature i dlatego budze sie bez budzika juz trzeci dzien z rzedu, potem.zasypiam i mierze jeszcze raz ... jest znowu taka sama.

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Dzien dobry, wszystkim :)
    Ancyś, no to faktycznie, tam test byl dziwny, ale temperatura poszla w gore i zachcianki i te książkowe odrzucenie od kawy i bole wiec mmm trzymam mocno kciuki, i czekaj do miesiączki :) albo nie .. wiem ze korci bo mnie tez ale chce wytrzymać by nie miec rozczarowania . Dziękuję Ancyś, w końcu wiem jaka Pink ma czułość :)

    mia4444 czy ja jestem dziwna czy wszystko jest okej ze mna ? Sama bez budzika budze sie o 6 rano i mierze zaspana, 36.8, potem znowu zasnelam i przed 9 również 36.8 nie spada ani nie rosnie, i to juz 3 dzien z rzędu. Rano sie budze i mam suchote w ustach jak bym była na kacu .. od dwoch dni bola piersi i mam żyłki na nich .. a teraz jeszcze mam katar .. Z samego rana bol krzyza ..
    SPOKOJNE KOCHANE. TY MOZESZ MIEC TEMP PONIZEJ 37 I BYC W CIAZY. ZALEZY OD JAKIEJ ZACZELAS. NIE DENERWUJEMY SIE ,,JA MAM NERWA BO MAM BOLE NA MIESIACZKE I PEWNIE JUTRO PRZYJDZIE. I ODNOWA WSZYSTKO. ALE POCIESZA SIE TYM ZE MAM ZA TYDZIEN W POZNANIU LEKARZA .JA TEZ MAM RANO BOL KRZYZA , W CZWARTEK ZROBI TEST ALE MUSZE KUPIC INNY BO TE CO MAM TO KUPILAM HURTOWO HEHE 1,5ZL TO PEWNIE SLABE SA.. ;-)MUSZE SIE NA PRACY SKUPIC ALE MI NIE WYCHODZI.JA TERAZ WSTAJE O 6,26 A NA 6,30 MAM TEMP. WIEC NASZ ORGANIZM ODRUCHOWO SIE JUZ BUDZI. CO DO TEM POZNIEJSZEJ TEZ MAM PRAWIE IDENTYCZNA PO GODZINIE JAK MIERZYLAM.
    ANCYS MOZEMY JUZ GRATULOWAC :)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Tylko boję się, że mogą to również być książkowe objawy nadchodzącej @. Pozostaje czekać. Zrobię najwyżej w piątek test, zobaczymy, a następny w dzień @ :)

    Brawo Ty :) bardzo rozsądnie. Oczywiście daj znac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 09:59

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ