X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie! Jeszcze nie gratulować, bo zapeszycie :P;)

    Co do temp. to u mnie podobnie, po mniej więcej godzinie nie zmieniła wartości, dopiero jak się trochę pokręciłam po mieszkaniu i z ciekawości zmierzyłam, to był wzrost. Także, bez obaw. Ważne, że nie spada poniżej linii podstawowej.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Brawo Ty :) bardzo rozsądnie. Oczywiście daj znac :) kiedy masz miec @ ?

    No będziecie na bieżąco :P Powinnam mieć w niedzielę.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...a sprawdzałyście sobie może temperaturę ciała przed planowanym okresem? Czytam właśnie, że często objawem może być stan podgorączkowy. Prawda to?
    Sprawdziłam - temp. mierzona pod językiem - 37,3.

    mia4444 lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej, z gratulacjami sie wstrzymamy :) wlasnie wazne ze nie spada ta temperatura :) wiesz co .. co do tego to ja bardzo nie wiem bo ja po raz pierwszy tak zaczęłam sie obserwować:) ale zobacze za kilkanaście dni .. ja wlasnie tez mierze pod językiem :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    SPOKOJNE KOCHANE. TY MOZESZ MIEC TEMP PONIZEJ 37 I BYC W CIAZY. ZALEZY OD JAKIEJ ZACZELAS. NIE DENERWUJEMY SIE ,,JA MAM NERWA BO MAM BOLE NA MIESIACZKE I PEWNIE JUTRO PRZYJDZIE. I ODNOWA WSZYSTKO. ALE POCIESZA SIE TYM ZE MAM ZA TYDZIEN W POZNANIU LEKARZA .JA TEZ MAM RANO BOL KRZYZA , W CZWARTEK ZROBI TEST ALE MUSZE KUPIC INNY BO TE CO MAM TO KUPILAM HURTOWO HEHE 1,5ZL TO PEWNIE SLABE SA.. ;-)MUSZE SIE NA PRACY SKUPIC ALE MI NIE WYCHODZI.JA TERAZ WSTAJE O 6,26 A NA 6,30 MAM TEMP. WIEC NASZ ORGANIZM ODRUCHOWO SIE JUZ BUDZI. CO DO TEM POZNIEJSZEJ TEZ MAM PRAWIE IDENTYCZNA PO GODZINIE JAK MIERZYLAM.
    ANCYS MOZEMY JUZ GRATULOWAC :)

    Moze te objawy na miesiączki moze nie sa wcale na nia :) a wizyta u lekarza ? Ja zaczynalam od temperatury 36.4 - 36.5 .

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Moze te objawy na miesiączki moze nie sa wcale na nia :) a wizyta u lekarza ? Ja zaczynalam od temperatury 36.4 - 36.5 .
    Może są, a może nie są ;)

    mia4444 lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY JA MAM PROLAKTYNE NA KONCU NORMY ALE MIALAM MONITORING I MAM OWULACJE I PEKL PECHERZYK WIEC LAKARZ KARZE CZEKAC BO MOZE TO BYC Z NERWOW MAM SIE WYLUZOWAC I NIE MYSLEC,... JAK TERAZ SIE NIE UDA TO JADE TAM DO LEKARZA Z WYNIKAMI. MNIE STRASZNIE BOLI BRZUCH SZCZEGOLNIE PRAWY JAJNIK KUJE ( TAM BYL PECHERZYK) I PIERSI DALEJ BOLA ALE TYLKO PO BOKU . NAJCHETNIJ BYM SIE POLOZYLA DO CZWARTKU ..... ANCYS , DZASTI I INNE KOBIETKI MILEGO DNIA ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 12:33

    Dzasti lubi tę wiadomość

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A I JA PIERWSZY MIESIAC MIERZE DOPIERO WIEC NIE WIEM JAKA MIALA PRZED OKRESEM TEMP.... ZAWSZE TYLKO TESTY OWULACUJNE UZYWALAM.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zbieram się do pracy :(
    Również życzę Miłego Dnia Dziewczyny!

    mia4444, Dzasti lubią tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • zuzelka Autorytet
    Postów: 721 145

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNKI CZY MOŻNA JAKOŚ EDYTOWAĆ WYKRES ? UTWORZYŁ MI SIĘ OD 31 MARCA A CHCĘ ŻEBY ZACZYNAŁ SIĘ DZIŚ !!!

    !p19u9jcgfrffjdsk.png!

    6 IUI - :(
    20.09.2018 criotransfer 3AA- 9dpt beta 9.61, 11dpt beta 1.89 :(
    12.02.2019 criotransfer 3AB - 8dpt beta <1,2 :(
    10.04 criotransfer 3CC - 8dpt beta < 1,2 :(
    Nie mam więcej zarodków.....
    03.02.2020 - dostaliśmy się do dofinansowania ivf
    03.2020 - start drugiej procedury ?

    lewy jajowód niedrożny
    Hashimoto
    mutacja MTHFR i PAI-1
    KIR Bx
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzelka wrote:
    DZIEWCZYNKI CZY MOŻNA JAKOŚ EDYTOWAĆ WYKRES ? UTWORZYŁ MI SIĘ OD 31 MARCA A CHCĘ ŻEBY ZACZYNAŁ SIĘ DZIŚ !!!


    hmm nie wiem ;-(

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzelka wrote:
    DZIEWCZYNKI CZY MOŻNA JAKOŚ EDYTOWAĆ WYKRES ? UTWORZYŁ MI SIĘ OD 31 MARCA A CHCĘ ŻEBY ZACZYNAŁ SIĘ DZIŚ !!!
    Hej, wiesz co .. moze by usunac wszystkie temperatury i dopiero dzisiejszą wpisac ? Ja tak zrobilam jak sie pomylilam i na zly dzien wpisalam temperature, usunelam i potem jej juz nie bylo widac .. :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Ja też zbieram się do pracy :(
    Również życzę Miłego Dnia Dziewczyny!
    No ja wlasnie tez, ide na popołudnie :( milego dnia :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    DZIEWCZYNY JA MAM PROLAKTYNE NA KONCU NORMY ALE MIALAM MONITORING I MAM OWULACJE I PEKL PECHERZYK WIEC LAKARZ KARZE CZEKAC BO MOZE TO BYC Z NERWOW MAM SIE WYLUZOWAC I NIE MYSLEC,... JAK TERAZ SIE NIE UDA TO JADE TAM DO LEKARZA Z WYNIKAMI. MNIE STRASZNIE BOLI BRZUCH SZCZEGOLNIE PRAWY JAJNIK KUJE ( TAM BYL PECHERZYK) I PIERSI DALEJ BOLA ALE TYLKO PO BOKU . NAJCHETNIJ BYM SIE POLOZYLA DO CZWARTKU ..... ANCYS , DZASTI I INNE KOBIETKI MILEGO DNIA ;)

    Powodzenia kochana ;) wiem jak to zabrzmi ale dobrze ze boli, niech boli ten jajnik , bo mnie prawa piers .. tak jak Ciebie, bardziej po boku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 13:20

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apogeum ... zasypiam w pracy .. pewnie to efekt tej mizernej pogody ..

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY , JAK MYSLICIE CZY TE TANIE TESTY CIAZOWE SA DOBRE ? JA KUPILAM CHYBA PO 1.5 ZL .

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    DZIEWCZYNY , JAK MYSLICIE CZY TE TANIE TESTY CIAZOWE SA DOBRE ? JA KUPILAM CHYBA PO 1.5 ZL .

    Cholera wie , wiesz niby nie ocenia sie.ksiazki po okladce wiec moze cena nie bedzie miała wplywu na wynik testu, sprobuj i zobaczysz .. a swoja droga gdzie takie tanie testy ??

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Cholera wie , wiesz niby nie ocenia sie.ksiazki po okladce wiec moze cena nie bedzie miała wplywu na wynik testu, sprobuj i zobaczysz .. a swoja droga gdzie takie tanie testy ??
    Wiesz na takiej stronie przed ciąża pl owulacjny 1 zł jak dobrze pamiętam hehhe hurtowo zamówiłam. :-)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Ja mam cały czas biust tak jak bym zakwasy miała. Też tak macie.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Dziewczyny. Ja mam cały czas biust tak jak bym zakwasy miała. Też tak macie.

    Ha ha my chyba czytamy sobie w myslach .. wlasnie mialam pisac ze na prawej brodawce mam wypukłe coś, sama do konca nie wiem co bo mam tak pierwszy raz i oczywiscie bolą caly dzien, żyły ciagle mam ...

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ