X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyn. wrote:
    Miesiączkę powinnam dostać dziś, albo jutro - cykle u mnie są 29-31 dniowe. Z tym że w zeszlym cyklu miałam w 35 dniu...druga faza miała dokładnie 14 dni, czyli ovu była później i tak pokazal wykres. a teraz mam wyliczoną ovu w 13 dniu, gdzie w ostatnich mcach w dniu 16-18 - czy jest to możliwe, że gdy wcześniejszy okres się spóźni, to w kolejnym cyklu natura nadgania sobie ? :)
    jeśli nie ciąża (jakoś brak mi objawów zbliżającego się okresu=często to objawy wczesniej ciąży przecież), to może to być tylko stres (praca...)

    Pozdrawiam :)

    No to jak masz miec miesiączke na dniach to pozostaje Ci poczekac te 2 dni bo to nie tak dlugo i wszytko Ci się wyjasni :) miej test pod reka :)

  • Tajemnicz Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam staram ie z mezem o dziecko i niewiem co sadzic o wykresie pomoze ktoras dziekuje
    6754781e38939ff0ffaff8f07b8a2053.png

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajemnicz wrote:
    Witam staram ie z mezem o dziecko i niewiem co sadzic o wykresie pomoze ktoras dziekuje
    6754781e38939ff0ffaff8f07b8a2053.png

    Witaj, temperatura ladnie poszla w gore po współżyciu wiec trzeba czekac :) a masz jakies objawy oprocz temperatury ?

  • Tajemnicz Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti brzuch mnie boli jak na miesiaczke ,piersi mnie bola a tak to zadnych pozdrawiam

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajemnicz wrote:
    Dzasti brzuch mnie boli jak na miesiaczke ,piersi mnie bola a tak to zadnych pozdrawiam

    A kiedy ma byc miesiączka u Ciebie ? :)

  • Tajemnicz Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    A kiedy ma byc miesiączka u Ciebie ? :)
    Mireiaczke mam dotac 15 kwietnia :)
    tez jetem senna i nie do zycia i czuje sie jakbym byla przeziebiona :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajemnicz wrote:
    Mireiaczke mam dotac 15 kwietnia :)
    tez jetem senna i nie do zycia i czuje sie jakbym byla przeziebiona :)

    To juz nie dlugo, obserwuj siebie i czekaj, jakies objawy sa :) oby nie na @ i nie ma innego wyjscia jak poczekac i ja tez czekam ale u mnie to jeszcze 9-10 dni .. spokojnie i wyluzuj :)

  • Tajemnicz Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    To juz nie dlugo, obserwuj siebie i czekaj, jakies objawy sa :) oby nie na @ i nie ma innego wyjscia jak poczekac i ja tez czekam ale u mnie to jeszcze 9-10 dni .. spokojnie i wyluzuj :)
    Najgorsze to czekanie :)

  • Cyn. Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    No to jak masz miec miesiączke na dniach to pozostaje Ci poczekac te 2 dni bo to nie tak dlugo i wszytko Ci się wyjasni :) miej test pod reka :)
    Dzis zrobilam test po godzinie 15 i wyszedl negatywny. W sumie okres powinnam mieć za 1-2 dni, ovufriend wyliczył mi jednak na wczoraj bo wykryl wcześniejsza owulacje...wiec zglupiec mozna. Ktos cos gdzies sie pewnie myli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 16:44

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti nie wiem czy mam się łudzić że jutro okresu nie będzie.:-(

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Dzasti nie wiem czy mam się łudzić że jutro okresu nie będzie.:-(

    A mnie okropnie korci by zrobic test wczesniej na przyklad juz jutro :) ha ha .. mia4444, glowa do gory, zero smutku, zobaczysz co bedzie :) jak juz jutro ma być @ to zobaczysz a jak nie to test zrob :) ja nadal mam bol piersi .. i jakies zyly .. a spadla Ci temperatura ?

    Cyn, nie raz i nie dwa widzialam na wykresach ze jednego dnia byl negatywny a drugiego juz pozytywny wiec jeszcze jutro zrob jak miesiaczka nie przyjdzie :) glowa do gory, dziewczyny ;) co do ovufrienda to tak troche nie ufam ha ha bo wedlug mnie owulacje mialam wczesniej o trzy dni niz ovu mi to wskazal ale zobaczymy :) ja dzis relaks, dwa dni wolnego, wiec ogladam z narzeczonym film, jem dobre rzeczy i probuje dzis ponownie co nieco :)

    Tajemnicz .. wiem ze to czekanie najgorsze, bo ja juz bym chciala wiedziec :) i zrobic juz jutro test a nie za 10 dni ale poczekamy i zobaczymy ;)

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti tak na 36,94 :-( poczekaj kochana do daty miesiaczki. Ja robiłam wcześniej i minus i teraz się stresuje.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Dzasti tak na 36,94 :-( poczekaj kochana do daty miesiaczki. Ja robiłam wcześniej i minus i teraz się stresuje.

    Ej to nie jest tak zle z temperaturą :) bedzie dobrze :) No i po "miłym" wieczorze .. pokłóciłam sie z moim ... oh zaraz normalnie sie z zlosci popłacze. Mia4444 postaram sie wstrzymac ale bedzie ciężko .. chyba teraz bym wolała nie byc w ciazy.

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z zlosci to az mnie podbrzusze rozbolało i w ogole brzuch .. bez sensu :(

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak jak przypuszczałam. Czekamy na wredną @. Moja temperatura dzisiaj to 36,6 wiec ponownie spadła o dwa stopnie. No ale nic. Żyje się dalej.

    Mia4444 daj koniecznie znać co i jak :)

    Dzasti wytrwałości kochana w odliczaniu do upragnionych II kresek! ;)

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzasti kochana bedzie dobrze, kazdy sie kloci czasem ... nie przemuj sie a dzidzia to najwspanialszy skarb...

    ancys , dzasti ;( rano zajac przyniosl mi okres :(... czyli 2018 moja kruszynka sie urodzi juz ......
    zaczynam od poczatku. 2 dni przed malpa spadl mi tep do 36.82..

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    dzasti kochana bedzie dobrze, kazdy sie kloci czasem ... nie przemuj sie a dzidzia to najwspanialszy skarb...

    ancys , dzasti ;( rano zajac przyniosl mi okres :(... czyli 2018 moja kruszynka sie urodzi juz ......
    zaczynam od poczatku. 2 dni przed malpa spadl mi tep do 36.82..
    Mia4444 łącze się w bólu razem z Tobą :( To nie dobry zając, ale mój będzie nie lepszy.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny .. mam nadzieję ze następnym razem nie bedzie tak smutno :) mia4444 wiem ze maleństwo to skarb ale wczoraj mi wieczór nie poszedl po mojej mysli .. zobaczymy :) u mnie temperatura sie jako tako trzyma ... jest niby 36.8 ale bede pewnie miec ta wredna malpe ..

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki. brzuch to mnie boli bardziej niz zawsze masakra;/;/;/u was malpy jeszcze nie ma wiec 3 mam kciuki :)


    a jak zasilacie tu konto ? przez sms czy przelew ?

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    kobietki. brzuch to mnie boli bardziej niz zawsze masakra;/;/;/u was malpy jeszcze nie ma wiec 3 mam kciuki :)


    a jak zasilacie tu konto ? przez sms czy przelew ?

    Mnie rano pobolewało podbrzusze ale bardziej po lewej stronie i teraz znowu kuje. Piersi wieksze, bolace i z żyłami .. dziwnie sie dzis czuje .. taka bez zycia.

    Mia4444 jakie konto, o co chodzi ?

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ