X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Zaczęłam podchodzić do tego z większym spokojem po wczorajszym negatywny teście, więc nie korci, nawet mimo tego, że test leży w zasięgu ręki. To jest dopiero dzień spóźnienia, więc myślę, że mogło się coś poprzesuwać. Tym bardziej, że wczoraj miałam trochę stresu. Ale jeśli do wieczora @ nie przyjdzie, to już zacznę coś podejrzewać ;)

    Oby sie udalo, czekam na dobre wieści ! :)
    No tak, zawsze ten jeden dzien poślizgu moze byc powodowany stresem albo po prostu sie poprzesuwalo :) Bo u mnie w otoczeniu kolejna osoba wlasnie jest w ciazy a mi sie kiełkuje uczucie zazdrości ...

    Ancyś lubi tę wiadomość

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, i jak ? Jest @ Ancys ??

  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) wiecie może jak odróżnić owulację od LUF na wykresie? Bo aż nie chce mi się wierzyć, że owu u mnie była...

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Hej, i jak ? Jest @ Ancys ??
    No przyszla dzisiaj niestety. Ale cos bardzo skąpo w porownaniu co zawsze z pierwszym dniem @ mnie zalewalo a tutaj nawet wkładka wystarczy.. Dziwnie, dziwnie..

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    No przyszla dzisiaj niestety. Ale cos bardzo skąpo w porownaniu co zawsze z pierwszym dniem @ mnie zalewalo a tutaj nawet wkładka wystarczy.. Dziwnie, dziwnie..
    a może to tylko plamienie?

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem, pewnie sie rozkreci bo brzuch boli coraz bardziej.
    Nowy cykl, nowe starania. Tak jak mówiłam wcześniej, zaraz po @ zaczynam stanowczo mierzyć temperaturę. Może wyceluję w szczęśliwe numerki. Z Ovu wynika, że owulacja wypada na koniec kwietnia, więc działamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 18:13

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za następny cykl i miejmy nadzieje z pozytywnym wynikiem ! :) działaj kochana, sumiennie zapisuj temperatur i daj znac :) ja nadal czekam na @ i mam do niej kilka dni. Teraz bedac w ubikacji, na papierze zobaczylam lekki sluz i cos lekko bardzo brazowo- czerwone a do @ przecież okolo 4 dni .. brzuch boli, podbrzusze, plecy - krzyz tez i lekko mi nie dobrze, piersi bez zmian znaczy dalej bola i widac zyly . Co to za sluz lekko zabarwiony ? Znak ze miesiaczka bedzie wczesniej ? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 22:16

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo znak zwiastujący plamienie implantacyjne :) Jestem dobrej myśli! Trzymam kciuki, żeby chociaż tobie się udało :)

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Albo znak zwiastujący plamienie implantacyjne :) Jestem dobrej myśli! Trzymam kciuki, żeby chociaż tobie się udało :)

    Oj Ancyś, miło by bylo gdyby to bylo zwiazane z zagniezdzeniem kruszynki ale .. miesiączki dostalam w nocy, plecy bola, nie dobrze mi i bol głowy .. na razie jest skąpa ale to dopiero pierwszy dzien wiec .. a na popołudnie do pracy i snieg pada .. a u Ciebie dalej tak jej malo jest ?

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czemu ta cholera przyszla o tyle dni wcześniej ?! Raczej jak juz to dzien opóźnienia ale zeby wczesniej ?? I to 3 dni ..

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    I czemu ta cholera przyszla o tyle dni wcześniej ?! Raczej jak juz to dzien opóźnienia ale zeby wczesniej ?? I to 3 dni ..
    głowa do góry, trudno, w następnym cyklu się uda :*
    na termin miesiączki ma wiele czynników wpływ, stres przemęczenie itp. przecież nie żyjemy w sterylnych idealnych warunkach ;)

    Dzasti lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • szibszib Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    licze na Wasza pomoc :)
    Ponizeej moj wykres. Kiedy moglam miec owulacje? Powinnam bardziej sugerowac sie sluzem i temperatura czy testem owu? W poprzednim cyklu test byl rowniez w 20dc pozytywny. -przy czym cykle mam 30-31 dniowe

    https://ovufriend.pl/graph/b86722a3ed51833e02c1d0b46e7cebdd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 11:33

    7 miesiecy po poronieniu
    2cs - test pozytywny
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Oj Ancyś, miło by bylo gdyby to bylo zwiazane z zagniezdzeniem kruszynki ale .. miesiączki dostalam w nocy, plecy bola, nie dobrze mi i bol głowy .. na razie jest skąpa ale to dopiero pierwszy dzien wiec .. a na popołudnie do pracy i snieg pada .. a u Ciebie dalej tak jej malo jest ?
    A u mnie rozkręciła się na dobre. Do tego rozgoryczenie i nerwowość, współczuję mojemu M, że musi to znosić ;)
    Dziewczyny, a bierze któraś z Was może olej z wiesiołka w kapsułkach? W jakiej ilości najlepiej brać, na opakowaniu jest napisane, że 2 kapsułki 3x dziennie, ale czy to nie za dużo?

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej DZIEWCZYNY , BYLAM U LEKARZA I MNIE ZATKALO , CO INNEGO MOWIL NIZ MOJ LEKARZ.:( MAM BRAC MIOVARIAN, I CZEKAC ALE NAJPIER MUSZE ODPUSCIC I WYLECZYC INFEKCJE WIEC U MNIE ODPADA DO MAJA NAPEWNO :( NIE ROUZMIEM TEGO ( NIBY MIALAM PROBLEM Z PROLAKTYNA U MOJEGO LEKARZA ) A U PROFESORA JUZ NIE I WYKRYL CO INNEGO , NIE MOGE TEGO POJAC ZE BEDAC CO TYDZIEN U GINEKOLOGA I NIE ZAUWAZYL INFEKCJI :(KTORA MOZE PROWADZIC DO NIEDROZNOSCI JAJOWODOW.:(:(
    WIEC MNIE CZEKA LECZENIE NARAZIE .:( ZA MIESIAC KOLEJNA WIZYTA .. A I MUSZE ODLOZYC GLUTEN I LAKTOZE :(

    BEDE ZA WAS 3 MAC KCIUKI W MAJOWYM TESTOWANIU.
    DZASTI , ANCYS.( NIBY MIOVARIAN POMAGA W W ZAJSCIU W CIAZE).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 15:00

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia trzymam kciuki bardzo mocno. Na pewno szybciutko się uporasz z infekcją i dalej do boju ;)

    mia4444 lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,przykro mi mia4444 ze jakas okropna infekcja Ci sie jeszcze wkradła, ale spokojnie, dasz rade i z tym ! :)

    U mnie nowy cykl ale nie wiem jak to bedzie z tymi staraniami ..

    Ancyś i u mnie sie rozkręca, niestety .. mam ochote udusic mojego ! Nawet za to ze glosno oddycha, jednocześnie jestem zla i smutna, doszly jeszcze inne problemy i wszystko sie jakos sypie .. nie wiem czy płakać czy jednak nie ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 21:31

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szibszib wrote:
    Hej,
    licze na Wasza pomoc :)
    Ponizeej moj wykres. Kiedy moglam miec owulacje? Powinnam bardziej sugerowac sie sluzem i temperatura czy testem owu? W poprzednim cyklu test byl rowniez w 20dc pozytywny. -przy czym cykle mam 30-31 dniowe

    https://ovufriend.pl/graph/b86722a3ed51833e02c1d0b46e7cebdd

    Hej, wiesz co .. owulacja przypada na okolo 14 dzien od koncowego dnia miesiaczki, ja dodaje 2 dni przed tym 14 dniem i 2 dni po tym 14 dniu :) przynajmniej tak gdzies czytałam,testow owulacyjnych nigdy nie używałam ale sa podobno skutrczne, wiec czemu by nie ? Dopóki nie spróbujesz nie zobaczysz :) może one bardziej i łatwiej Ci pomoga. Bo szczerze ? Ja po sluzie bym nigdy sobie nie wyznaczyła a z temperaturą różnie bywa na przykład jakas choroba, infekcja :) a jak dla mnie to owulacje moglas miec okolo 11, wnioskuje po takim spadku temperatury i od razu na następny dzien byl wzrost i sie utrzymuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 22:49

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia4444 trzymam kciuki, duzo zdrowia ! :) i pozytywnego testu kochana :)
    Zapamietam, miovarian :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 22:55

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny.. na moj tescik jeszcze musze troche poczekac, najpierw trzeba sie wyleczyc a troche to potrwa , za miesiac bede wiedziec cos wiecej..

    za was mocno bede 3 mac wy pierwsze, potem ja :) Dzasti problemami sie prosze nie przejmowac, wszystko jest do ogarniecia, nie stresuj sie kochana ..

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Cześć dziewczyny,przykro mi mia4444 ze jakas okropna infekcja Ci sie jeszcze wkradła, ale spokojnie, dasz rade i z tym ! :)

    U mnie nowy cykl ale nie wiem jak to bedzie z tymi staraniami ..

    Ancyś i u mnie sie rozkręca, niestety .. mam ochote udusic mojego ! Nawet za to ze glosno oddycha, jednocześnie jestem zla i smutna, doszly jeszcze inne problemy i wszystko sie jakos sypie .. nie wiem czy płakać czy jednak nie ..
    Hej dziewczyno! jakie płakać, jaka złość?! Bierzemy się w garść i działamy dalej! Maj to piękny miesiąc i na pewno będzie szczęśliwy :) Głowa do góry a wszystko się ułoży.

    mia4444 lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ