Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy moze byc ciaza mimo spadku temp 2 11dpo??
Odpowiedz

czy moze byc ciaza mimo spadku temp 2 11dpo??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katarynka07 Przyjaciółka

Wysłany: 20 lutego 2015, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 9 dpo mialam meega spadek temperatury, w 10dpo wkoczyla do gory, dzisiaj, 11dpo znow w dol ( ale tym razem o 4 kreski, wczesniej o 6 ) . Dodam ze jestem przeziebiona, oslabioan....

kasia
  • Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2015, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cieżko powiedzieć bo skoro jestes przeziebiona to ta wysoka temperatura moze być zaburzona :(

JEZU,DZIĘKUJĘ ZA TEN CUD! <3

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • katarynka07 Przyjaciółka

Wysłany: 20 lutego 2015, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli nie powinnam jej wcale brac pod uwage?

kasia
  • Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2015, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciezko mi powiedziec :) obserwuj cykl i zobaczysz co się bedzie działo ;)

JEZU,DZIĘKUJĘ ZA TEN CUD! <3

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • gosska Przyjaciółka

Wysłany: 21 marca 2015, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jestem ciekawa jak sie sprawy mają?:) 3mam kciuki

mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego