X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy owu nie powinna byc wyznaczona dzien później?
Odpowiedz

Czy owu nie powinna byc wyznaczona dzien później?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natitalka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj pierwszy wykres jaki prowadze i po wszystkim co przeczytałam na ten temat byłam pewna ze owulacja miala miejsce w 14dc (tego dnia rano miałam intensywne bole w dole brzucha przez kilka minut) plus skok temp, szyjka...wszystkoo mi wskazuje na 14dc ale moze cos przeoczyłam? Bede wdzieczna za odpowiedzi :) 21b86306048c580305bb8ad406463950.png

    Synuś urodzony 05.11.2013
    Teraz czas na kolejne :)
  • Mama Kasia Koleżanka
    Postów: 50 3

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle, ze wyznaczyło na 13 bo wpisałeś, ze test owulacyjny jest +

    Mama Kasia
  • Limfa89 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem owulacja miała miejsce 14dc. To jest ostatni dzień niskich temperatur. Ponadto wtedy miałaś otwartą szyjkę macicy, a co do testów owulacyjnych to one sugerują, że za 24-36 godzin wystąpi owulacja....

  • Kaszka Przyjaciółka
    Postów: 107 101

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja w npr zawsze (nawet przez ovu) jest wyznaczana dość umownie, tzn jedyną metodą potwierdzającą dzień wystąpienia owulacji jest monitoring u lekarza :) metoda termiczna określa raczej kiedy masz dni płodne a nie kiedy dokładnie wystąpiła owulacja.Mogło to być dzień przed skokiem temperatury, 2 dni przed skokiem albo w jego dniu lub nawet dzień później :)
    Myśle, że nie ma się co stresować dniem w jedną lub drugą stronę :)

    ckaiflw1xmxjuufc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ