Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy pózniejsza owulacja opóznia okres?
Odpowiedz

czy pózniejsza owulacja opóznia okres?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nejsi88 Koleżanka
  Postów: 81 5

  Wysłany: 31 lipca 2014, 10:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie ekspertki i nowicjuszki:)zazwyczaj ov wyznaczała mi owulacje na 13-14 dzień,przy cyklach najdłuższych 31 dni.W tym cyklu ovulka,biorąc pod uwagę temperatury była dopiero 18 dnia.Czy w takim wypadku i okres przesuwa mi się o te parę dni??.Faza lutealną zazwyczaj mam 14-16 dni .Dziękuej za odpowiedzi. 9d6c5752712801254dabdbd2585f37d7.png

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 10:47

  5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
 • Wonderwall Ekspertka
  Postów: 208 124

  Wysłany: 31 lipca 2014, 11:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:51

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ