X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy pózniejsza owulacja opóznia okres?
Odpowiedz

czy pózniejsza owulacja opóznia okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 31 lipca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ekspertki i nowicjuszki:)zazwyczaj ov wyznaczała mi owulacje na 13-14 dzień,przy cyklach najdłuższych 31 dni.W tym cyklu ovulka,biorąc pod uwagę temperatury była dopiero 18 dnia.Czy w takim wypadku i okres przesuwa mi się o te parę dni??.Faza lutealną zazwyczaj mam 14-16 dni .Dziękuej za odpowiedzi. 9d6c5752712801254dabdbd2585f37d7.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 10:47

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 31 lipca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:51

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ