X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy to cykl bezowulacyjny ??
Odpowiedz

czy to cykl bezowulacyjny ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy pomoglby mi ktos zinterpretowac wykres ? Bo juz sama nie wiem . Cykle mam zazwyczaj 35 dniowe . W 19 dc mialam objawy jak na owulacje . I śluz i szyjka ale temp no nie wiem . Prosze o opinie .
    Oto moj wykres :
    https://ovufriend.pl/graph/4993ca0e94341a2526c7866f76520fce

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt ci na 100% nie powie.. właśnie dlatego nie mierzę już tempki, bo nie mogłam się połapać - wykres żył własnym życiem, a na usg co innego :) U niektórych dziewczyn jest jakoś wyraźny skok, u mnie też bywało dziwnie..

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez nie moge sie w tym połapac ... W zeszlym miesiacu tez niby nie mialam wielkiego skoku dopiero pare dni przed @ temp skoczyla wyzej. Ale w tym to nie wiem czy sa jakiekolwiek szanse na ciaze :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem więcej, dziewczyny zachodzą w ciążę nawet jeśli z ich wykresu wynika, że nie było owulacji i lekarz potwierdza cykl bezowulacyjny na monitoringu :D :D :D także to już jest w ogóle hit :) jak widać - ZAWSZE jest szansa :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no to naprawde dziwne :D a wiec mam nadzieje ze jednak ta owulacja byla :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia, no widze ze ewentualnie skok był w 20dc, ale tak słaby, że mi wygląda na bezowulacyjny póki co.
    Ale niczym sie nie martwic:) Kazdej kobiecie moga sie zdarzyc dwa razy do roku bezowulacyjne. Tak czy siak są skuteczne metody na to jakby co ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja często mam owulacje ok 31 dnia cyklu więc nic stracone. Co lepsze w dni płodne nie mam śluzu płodnego a szyjka jest nisko i twarda a testy owulacyjne negatywne. Owulacje mi potwierdza temperatura i monitoring więc serduchuj i niezałamuj;)

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie sama juz nie wiem :) cocosowa serduchuje caly czas i staram sie nie zalamywac :) tylko zastanawialam sie czy brac dalej olej z wiesiolka bo ponoc powinno sie go brac do owulacji a mi ciezko okreslic czy juz byla czy nie :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czujesz się nie pewnie z olejem z wiesiołka a chodzi ci o większą ilość śluzu to proponuję siemię lniane . Można je pić cały cykl daje takie same efekty i jest bardzo zdrowe, może też pić twój partner, dobrze wpływa na jakość nasienia. Kupować nie odtłuszczone najlepiej w cłych ziarnach i dobrze rozgryzać. Ja również stosujelubrykant Conceive plus

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 22:50

    Pierrot lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dla mnie to nie bylo, bo Twoja 3 temperatura po doniemanym skoku nie wynosi 0,2. Czekaj ale jak myslisz o ciazy to chyba mmozna ja obecnie wykluczyc, temperatury sa za niskie... nawet jak na druga faze sa za niskie. ale ja slabo sie znam ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez mysle ze owulacji w ogole nie bylo . Mam niestety PCOS i czasami sie tak zdarza chociaz ostatnio myslalam juz ze wszystko sie uregulowalo a jednak sie pomylilam . No nic bede dalej czekac bo caly czas mnie tak dziwnie boli w dole brzucha . Moze owulacja sie zbliza :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam stwierdzone pcos ale tylko po jednym cyklu, a badania wszystkich hormonow sa w normie i mozna powiedziec idealne wiec albo wtedy mi sie taki cykl trafil albo nie wiem... Obecny moj wykres jest bardzo ladny i wyglada na trojstopniowy... ale zobaczymy jutro co z niego wyjdzie... albo @ bedzie na dniach albo to byl moj szczesliwy cykl ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie badan wlasnie nie robilam mam stwierdzone tylko po usg . Pojde do lekarza jeszcze i zobaczymy co powie . O to super oby Ci sie trafil szczesliwy cykl :) ja musze jeszcze poczekac :) za to bede trzymac za Ciebie kciuki :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze brzuch mnie caly czas dolem boli moze jednak byla ta owulacja :( temp poki co nic sie nie zmienia wczoraj byl jedynie skok a dzisiaj znowu 36.4 ...

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ