X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy to już owulacja?
Odpowiedz

Czy to już owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tej owulacji co ci ovu wyznaczył?Pewnie wtedy miałaś owulacje z lewego jajnika(był pęchęrzyk).A testy owulacyjne cały czas miałaś negatywne(tak zaznaczyłaś na wykresie).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 13:16

    ignite
  • Naszaa Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten ból pojawił się z 15dc na 16 dc w nocy ok 24. Początkowo OVU wyznaczył owulację na 15 dc, później zmienił na 16dc. Co do testów to używałam takich taniutkich z allegro, były 2 kreski, ale zawsze ta druga bladsza, więc wpisywałam, że negatywne. Ogólnie raczej nie ufam tym testom, wiele dziewczyn pisało, że te tanie nie są wiarygodne. Ja za chyba 50 tych testów zapłaciłam dwadzieścia kilka złotych.

    .
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też takie miałam i nigdy nie pokazały owulacji tylko zawsze kreska była blada,teraz kupiłam inne (płytkowe),mają być dokładniejsze a jak będzie to zobaczę.Musiałabyś kupić inne,żeby wiedzieć dokładnie kiedy masz owulacje.Nie pozostaje Ci nic innego niż czekać i mieć nadzieje że się udało.

    ignite
  • Naszaa Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie muszę czekać, dziś temp. wzrosłą z 36,6 na 36,8 nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale niech rośnie i nie przestaje :)

    .
  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, myslicie ,ze owu mi dobrze wyzanczyl owulacje? warte dalej <3 ???

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    Hejka dziewczyny, myslicie ,ze owu mi dobrze wyzanczyl owulacje? warte dalej <3 ???
    Jest linia przerywana jeszcze Ci zmieni.Owulacje miałaś potwierdzoną testami ovu .

    ignite
  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Jest linia przerywana jeszcze Ci zmieni.Owulacje miałaś potwierdzoną testami ovu .

    dziekuje, czyli myslisz ze owulacja juz byla? czy dalej serduszkowac?

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy ovu wychodzą już negatywne,to w zasadzie nie musisz ale dla pewności jeszcze możesz, bo widzę że śluz też masz jeszcze płodny .

    ignite
  • agulas83 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy możecie mi powiedzieć kiedy mogę spodziewać się owulacji? Wczoraj test owu wyszedł pozytywny a dzisiaj już tylko 1 kreska. A temperatura mało co wzrosła :-(

  • agulas83 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/095bb9d7deaffa4afc6f0c157fc84749

  • agulas83 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    095bb9d7deaffa4afc6f0c157fc84749.png

  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulas83 wrote:
    Hej dziewczyny. Czy możecie mi powiedzieć kiedy mogę spodziewać się owulacji? Wczoraj test owu wyszedł pozytywny a dzisiaj już tylko 1 kreska. A temperatura mało co wzrosła :-(
    Widzę, że rośnie dalej, więc pewnie była wtedy co OF wyznaczył, bo zrobił to po spadku temperatury, co by pasowało. Tylko te testy dziwne, że wyszły pozytywne później..

  • kinkaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/d6748785c362c.jpg.html

    witam, dziewczyny doradzicie czy te testy owulacyjne sa poprawne ?

    kinkaa
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ