Odpowiedz

czy to możliwe ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Callisto Koleżanka

Wysłany: 31 października 2016, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    w dniu plamienia tzn 29.10(tak jak sie spodziewalam) myslałam ze zaczyna sie juz nowy cykl wiec wypiłam ziólka na owulke . na drugi dzien zonk nei ma nic wiec odstawilam je dopoki nie wystapi krwawienie. dzisiaj podskoczyla mi temperatura i zrobilam test na owulke jest pozytywny . nie wiem czy to moglo miec wpływ ale od tygodnia brałam olejek z wiesiołka . zerknijcie na mój wykres proszę powiedzcie co sie tu dzieje bo ja nic tu nie rozumie . owulacja zamiast okresu ? dzieki za pomoc

ec691ee1bc.png
    Aniołek 03.2017 6tc
    Ciąża pozamaciczna 06.2017
    Niedoczynność tarczycy
    IO
  • Karincia Ekspertka

Wysłany: 31 października 2016, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test ciążowy :)

Ola i Julia 2.07.18 ☺

• Callisto Koleżanka

Wysłany: 3 listopada 2016, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na razie to wyszedł negatywny

ec691ee1bc.png
    Aniołek 03.2017 6tc
    Ciąża pozamaciczna 06.2017
    Niedoczynność tarczycy
    IO
  • Morthith Znajoma

Wysłany: 6 listopada 2016, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie po porstu owulacja była później

f2w3dqk30lpbftp6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cykle 50dniowe i w 35 zamiast właśnie okresu miałam owulację, którą przegapiłabym gdyby (przepraszam za obrazowy opis) sluz nie kapnał mi po nogach. Od razu zrobiłam test owu i pozytywny. Byłam wściekła, bo myślałam, że jestem po owulacji.

• theagnes87 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2016, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio miałam taki długi cykl i okazało się ze owulacja mi isę spóźniła aż o 2 tygodnie...teraz rozpoczynam nowy cykl, bo tamten trwał aż 47 dni..

iv09hdgejbmeoi5c.png

w57vskjoejp0xr0f.png

• irma37 Koleżanka

Wysłany: 8 listopada 2016, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mierzysz temperaturę? Zawsze o tej samej porze? Bardzo skacze :) Dziwne, zet pojawiło się plamienie. Słyszałam, że w ciąży testy owulacyjne wychodzą pozytywne. Może zrób bete:)

Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego