X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy zagnieżdżenie występuje przed czy po spadku temp.?
Odpowiedz

czy zagnieżdżenie występuje przed czy po spadku temp.?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 21 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak się zastanawiam czy ten tajemniczy dołek implantacyjny jest wynikiem ...czy zapowiada zbliżającą sie implantacje (może organizm szykuje sie na nieodrzucenie wszczepiajacego sie kropka... a może jednak obniżenie tempki jest juz odpowiedzią oranizmu) ZNAK ZAPYTANIA :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2015, 12:45

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi spadła temp.mam nadzieje że to implantacja bo okropnie boli mnie prawa strona macicy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 19:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ciekawe pytanie, u mnie po spadku dzis troszke skoczylo, i brzuch juz jak na @ boli, co ciekawsze bo mnie w trakcie @ nie boli.

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że spadek tempki jest wynikiem implantacji. Spada ona wtedy gdy następuje zagnieżdżenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 16:46

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze swojej obserwacji w cyklu, w którym zaszalam.
    Miałam mrowienie w podbuszu, tak jakby coś mi sie wgryzało w macicię dokladnie w dniu najniżej temperatuey fazy lulealnej. U mnie nie był to nagły spadek temp tylko kilka dni pod rząd, aż pod kreskę poziomą i potem tez kilka dni rosła.
    Dodam, że temperatura nie zasugerowała mi mrowienia, bo po wyznaczeniu przez system owulacji, mąż mi spisywał temeratury i naniosłam je dopiero w dniu spodziewanej miesiączki.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pytanko... Jestem 6 dni przed @. Mam 29 dniowe cykle. Przedwczoraj temP. 36.8 wczoraj 36.6 dziś 37.2 (rano) przed chwilą była 37.00 czy to coś może oznaczać?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ