X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dlaczego OVU nie liczy mi fazy lutealnej?
Odpowiedz

Dlaczego OVU nie liczy mi fazy lutealnej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam, że niektóre dziewczyny mają od owulacji liczoną fazę lutealną, a u mnie tego nie ma. Czy to możliwe, że dlatego, ze moje poprzednie dwa cykle na OVU były z różną fazą lutealną? W pierwszym cyklu na OVU zaszłam w ciążę, jednak poroniłam i OVU liczy mi, że faza ta trwała 63 dni. Kolejny cykl, czyli pierwszy po poronieniu - faza lutealna trwała 12 dni...

    Możliwe, że jak unormują się cykle, to będzie pokazywał?

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyferki oznaczające dni fl pojawiają się tylko jeżeli masz wykupiony abonament na ovu. Dziewczyny którym liczy mają a te którym nie to nie mają.

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pismak wrote:
    Cyferki oznaczające dni fl pojawiają się tylko jeżeli masz wykupiony abonament na ovu. Dziewczyny którym liczy mają a te którym nie to nie mają.

    Aaaaa... No bo właśnie kiedyś mi liczył, jak miałam wykupiony. A teraz faktycznie mi się skończył i nie kupowałam, bo zaczynamy się starać dopiero za trochę ponad miesiąc.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez sie wlasnie nad tym zastanawialam :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ