Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Długi i nieregularny cykl a wykres
Odpowiedz

Długi i nieregularny cykl a wykres

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrulinka Przyjaciółka

Wysłany: 14 sierpnia 2014, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane dziewczyny. Już kilka dobrych miesięcy staramy się o dzidziusia i nic. Wcześniej nie przejmowaliśmy się tym odkładając poważne starania na później. Teraz jest już niepokój i czasem żal do samego siebie, że nie zaczęliśmy wcześniej poważnie przyglądać się sobie i starać intensywnie. Od jakichś 6 miesięcy zadaję sobie pytanie, czy aby ze mną jest wsio ok. Mój gin mówi że tak i uspokaja. A ja proszę was o interpretację wykresu. Moje cykle są nieregularne, przedostatnio dostałam okres w 21 dc, ostatnio w 37. Masakra. Co począć. Co radzicie. Bierzemy z mężem już chyba wszystko o czym wiemy na poprawę płodności, od ziół ojca sroki po INofolic i Fertimen.

mrulinka
  • mrulinka Przyjaciółka

Wysłany: 14 sierpnia 2014, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ba43ea41f8f87519802acc9b39fe9fb6.png

mrulinka
  • agika88 Autorytet

Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a prolaktyne badalas??

o1482n0aw8htoemr.png

4 IUI- (1 ciąża pozamaciczna)

1 IVF- jeden zarodek(4.3.3)- transfer nieudany

2 IVF- BRAK ZARODKÓW

3 IVF- trzy zarodki (4.1.1) (4.2.2) (4.3.3)

transfer crio (4.1.1) puste jajo plodowe
    transfer crio (4.2.2) :(
    transfer crio (4.3.3) beta 7 biochemiczna

transfer crio zarodków AZ (3.1.1)beta 750 biochem.

4 procedura: 4 zarodki (5.1.1) (5.1.1) (4.2.1) (5.1.3)
    24.06- fet (5.1.1) beta:
    7dpt-81.31
    9dpt- 247.4
    12dpt-1322
    14dpt-3525
    18dpt-13040
    19dpt-Pechęrzyk z pęcherzykiem żółtkowym.
    24dpt-mamy serduszko.
  • mrulinka Przyjaciółka

Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie badałam póki co, endokrynolog zlecił mi takie badanie i okaże się dopiero we wrześniu czy wysoka czy niska

mrulinka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ